AXA Sigorta Efeler Ligi’nde madalya, kupa ve ödüller sahiplerini buldu

2023-2024 voleybol sezonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde madalya, kupa ve ödüller sahiplerini buldu.

Final etabının üçüncü maçının ardından yapılan madalya ve kupa töreninde ilk öncelikle bireysel ödüller sahiplerini buldu.

Final etabının en iyi smaçörü seçilen Halkbank takımından Mirza Lagumdzija’ya ödülünü TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu takdim etti.

Final etabının en iyi pasörü seçilen Halkbank takımından Micah Ma’a’ya ödülünü TVF Disiplin Kurulu Başkanı Yaşar Sezikli’yi takdim etti.

Final etabının en iyi libero seçilen Halkbank takımından Volkan Döne’ye ödülünü TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

Final etabının en iyi orta oyuncusu seçilen Halkbank takımından Mert Matiç’e ödülünü TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

Final etabının en iyi pasör çaprazı seçilen Halkbank takımından Nimir Abdel-Aziz’e ödülünü TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu takdim etti.

Final etabının en değerli oyuncusu (MVP) seçilen Halkbank takımından Nimir Abdel-Aziz’e ödülünü TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde sezonu şampiyon olarak tamamlayan Halkbank takımına madalyalarını TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu, kupalarını TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan takdim etti.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde sezonu ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe Parolapara takımına madalya ve şiltini TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.