Axa Sigorta Kupa Voley’de program belli oldu

2021-2022 voleybol sezonu Axa Sigorta Kupa Voley (Kadın-Erkek)’de grup etabında oynanacak karşılaşmaların programı ve saatleri belli oldu.

Maç programına ulaşmak için tıklayınız.

TARİH SALON (ŞEHİR*) SAAT A TAKIMI B TAKIMI
28 Eylül 21 Sal BAŞKENT VOLEYBOL SALONU 16:00 NİLÜFER BLD. SARIYER BLD.
28 Eylül 21 Sal BAŞKENT VOLEYBOL SALONU 18:30 AYDIN B.ŞEHİR BLD. KUZEYBORU
28 Eylül 21 Sal CENGİZ GÖLLÜ VOLEYBOL SALONU 16:00 TÜRK HAVA YOLLARI BOLU BLD.
28 Eylül 21 Sal CENGİZ GÖLLÜ VOLEYBOL SALONU 18:30 YEŞİLYURT PTT
28 Eylül 21 Sal ATATÜRK-SİGORTA SHOP SPOR KOMPLEKSİ 16:00 ECZACIBAŞI DYNAVİT MERT GRUP SİGORTA
28 Eylül 21 Sal ATATÜRK-SİGORTA SHOP SPOR KOMPLEKSİ 18:30 GALATASARAY KARAYOLLARI
29 Eylül 21 Çar BAŞKENT VOLEYBOL SALONU 16:00 KUZEYBORU NİLÜFER BLD.
29 Eylül 21 Çar BAŞKENT VOLEYBOL SALONU 18:30 SARIYER BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.
29 Eylül 21 Çar CENGİZ GÖLLÜ VOLEYBOL SALONU 16:00 PTT TÜRK HAVA YOLLARI
29 Eylül 21 Çar CENGİZ GÖLLÜ VOLEYBOL SALONU 18:30 BOLU BLD. YEŞİLYURT
29 Eylül 21 Çar ATATÜRK-SİGORTA SHOP SPOR KOMPLEKSİ 16:00 KARAYOLLARI ECZACIBAŞI DYNAVİT
29 Eylül 21 Çar ATATÜRK-SİGORTA SHOP SPOR KOMPLEKSİ 18:30 MERT GRUP SİGORTA GALATASARAY
30 Eylül 21 Per BAŞKENT VOLEYBOL SALONU 12:00 KUZEYBORU SARIYER BLD.
30 Eylül 21 Per BAŞKENT VOLEYBOL SALONU 14:30 NİLÜFER BLD. AYDIN B.ŞEHİR BLD.
30 Eylül 21 Per CENGİZ GÖLLÜ VOLEYBOL SALONU 12:00 PTT BOLU BLD.
30 Eylül 21 Per CENGİZ GÖLLÜ VOLEYBOL SALONU 14:30 TÜRK HAVA YOLLARI YEŞİLYURT
30 Eylül 21 Per ATATÜRK-SİGORTA SHOP SPOR KOMPLEKSİ 12:00 KARAYOLLARI MERT GRUP SİGORTA
30 Eylül 21 Per ATATÜRK-SİGORTA SHOP SPOR KOMPLEKSİ 15:00 ECZACIBAŞI DYNAVİT GALATASARAY
1 Ekim 21 Cum BAŞKENT VOLEYBOL SALONU 15:00 ARKAS SPOR YENİ KIZILTEPE SPOR
1 Ekim 21 Cum BAŞKENT VOLEYBOL SALONU 17:30 ALTEKMA SORGUN BLD.
1 Ekim 21 Cum BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU 16:00 HALKBANK AFYON BLD. YÜNTAŞ
1 Ekim 21 Cum BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU 18:30 SPOR TOTO TOKAT BLD. PLEVNE
1 Ekim 21 Cum ATATÜRK-SİGORTA SHOP SPOR KOMPLEKSİ 16:00 GALATASARAY CİZRE BLD.
1 Ekim 21 Cum ATATÜRK-SİGORTA SHOP SPOR KOMPLEKSİ 18:30 BURSA BBSK BİNGÖL SOLHAN SPOR
2 Ekim 21 Cmt BAŞKENT VOLEYBOL SALONU 14:00 SORGUN BLD. ARKAS SPOR
2 Ekim 21 Cmt BAŞKENT VOLEYBOL SALONU 16:30 YENİ KIZILTEPE SPOR ALTEKMA
2 Ekim 21 Cmt BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU 14:00 TOKAT BLD. PLEVNE HALKBANK
2 Ekim 21 Cmt BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU 16:30 AFYON BLD. YÜNTAŞ SPOR TOTO
2 Ekim 21 Cmt ATATÜRK-SİGORTA SHOP SPOR KOMPLEKSİ 17:30 CİZRE BLD. BURSA BBSK
2 Ekim 21 Cmt ATATÜRK-SİGORTA SHOP SPOR KOMPLEKSİ 20:00 BİNGÖL SOLHAN SPOR GALATASARAY
3 Ekim 21 Paz BAŞKENT VOLEYBOL SALONU 12:00 SORGUN BLD. YENİ KIZILTEPE SPOR
3 Ekim 21 Paz BAŞKENT VOLEYBOL SALONU 14:30 ARKAS SPOR ALTEKMA
3 Ekim 21 Paz BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU 12:00 TOKAT BLD. PLEVNE AFYON BLD. YÜNTAŞ
3 Ekim 21 Paz BURHAN FELEK VESTEL VOLEYBOL SALONU 15:00 HALKBANK SPOR TOTO
3 Ekim 21 Paz ATATÜRK-SİGORTA SHOP SPOR KOMPLEKSİ 13:00 BİNGÖL SOLHAN SPOR CİZRE BLD.
3 Ekim 21 Paz ATATÜRK-SİGORTA SHOP SPOR KOMPLEKSİ 15:30 GALATASARAY BURSA BBSK

Haberi Paylaş