Aylin Acar ve Kerem Can Acar, Bursa Sevgi Evi’ni ziyaret etti

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın parlayan yıldızı Aylin Sarıoğlu Acar ve voleybolcu eşi Kerem Can Acar, Bursa Sevgi Evi’nde çocuklarla beraberdi.

Büyük bir sevgi ile karşılanan milli voleybolcu Aylin Sarıoğlu Acar, “Çocuklara verilen zamanın, onların eğitiminde ve gelişiminde çok büyük bir rol oynadığını düşünüyorum. Çok yoğun bir tempoda çalıştığım için çok fazla vaktim olmasa da en büyük destekçim eşimle beraber güzel ve anlamlı zaman geçirmeyi çok seviyorum.”dedi.

Bursa’da doğan ve voleybol kariyerine Bursa’da başlayan Aylin Sarıoğlu Acar, ziyaret ettiği Bursa Sevgi Evi’ndeki geleceği birbirinden parlak çocuklara voleybol hakkında bilgi vererek bu konuda ilgisi olan çocuklara destek oldu. İstekleri üzerine önümüzdeki günlerde onlarla bir maç programı düzenleyeceğinin sözünü verdi.

Atatürk’ün “Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir.” sözünü benimseyen Aylin Sarıoğlu Acar ve eşi Kerem Can Acar, küçük yaşta hem eğitimi hem de doğa sevgisi aşılamak adına çocuklara tohumlu kalem hediye etti.

Bu güzel günde isteklerini kırmayıp kabul ederek destek olan tüm Bursa Sevgi Evi çalışanlarına teşekkürlerini ilettiler.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir