Başkan Demirci’den Belediyespor’a moral ziyareti

Belediye Başkanı İsa Demirci, Hatay Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdüren Akkuş Belediyespor Voleybol takımının antrenmanına katılarak başarı dileklerini iletti.

Antrenman çalışmalarını Kulüp Başkanı Soner Efil ile birlikte Kapalı Spor Salonunda izleyen Belediye Başkanı İsa Demirci Sporculara tatlı ikramı yaptı.

Hatay maçı öncesi takımın durumu hakkında bilgiler alan Başkan Demirci, “Akkuş Belediyespor bu sezon da güzel başarılara imza atacaktır.”dedi.

Solhan deplasmanında alınan mağlubiyet ile ilgili moral bozacak bir durumun olmadığına dikkat çeken Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ziyarette yaptığı konuşmasında: “Oynayacağımız Hatay Büyükşehir Belediyespor maçına hazırlanın. Bu maç geçtiğimiz yılda zorlu geçmişti, takım olarak son üç maça çok iyi hazırlanmamız lazım. Bu bir ekip işidir. Bir araya geldiğiniz takdirde başarı gerçekleşecektir. Biz bu inançla yola çıkıyoruz, iyi bir netice alacağımıza inanıyorum ve sizlere başarılar diliyorum” dedi.

“Hatay Maçı Bizim İçin Çok Önemli”

Hatay Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürdüklerini ifade eden Kulüp Antrenörü Serkan Oğuz ise: “Bir tane oyuncumuz son maçta sakatlık yaşadı, şuanda 10 kişiyle antrenmanlarımıza devam ediyoruz. Son oynadığımız maçta hakemin yanlış kararlarından dolayı müsabakayı kaybettik. Takım arkadaşlarımızın psikolojisi bu yüzden çok kötüydü, Belediye Başkanımız bizleri bir kez daha yalnız bırakmadı. Ligde ikinci sırada yer alan Hatay maçı bizim için çok önemli, hafta başından itibaren psikolojik ve taktiksel olarak bu maça hazırlandık.

“Son Üç Maçta Hedef 9 Puan”

Kalan üç maçta hedefimiz 9 puan, inşallah 9 puanı alır 2. yarıya daha motive bir şekilde girer ve anlımızın akıyla Play-Off’a çıkmayı başarırız. İsa başkanımızın güzel sürprizleri bizleri mutlu ediyor, her zaman bizlerin yanında olduğunu gösteriyor. Dolayısıyla bir aile ortamı kurduğumuz içinde başarı geliyor. Sağ olsun başkanımız bu yoğun süreçte bizlerin yanında oluyor, bu çok önemli bir detaydır. Bizlere baklava ikramı içinde ayrıca kendisine teşekkürlerimizi ilettik” diye konuştu.


Haberi Paylaş