Başkan Dursun Özbek’ten moral ziyareti

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Florya’da futbol takımına yaptığı ziyaretin ardından; 27 Nisan Perşembe günü Fenerbahçe ile final etabı ilk maçında karşı karşıya gelecek olan Galatasaray Bayan Voleybol Takımı’nı ziyaret etti.

Başkan Dursun Özbek ziyaret sırasında GSTV’den Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı ve “Kızlarımız çok başarılı bir sezon geçiriyor. Yarınki maç için onlara başarılar diliyorum. 5 maçlık bir final serisi. Kızlarımızın çok başarılı bir başlangıç yapacaklarına inanıyorum” dedi.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce ise; “Tüm teknik kadro ve oyunculara çok teşekkür ediyorum. Büyük bir teşekkürü de sezon içinde maddi ve manevi desteğini esirgemeyen başkanımıza ediyorum. Yarın finalin ilk maçıyla bu desteğe karşılık vereceğiz, müzemize bir kupa kazandırmak için tüm ekip olarak elimizden geleni yapacağız. Taraftarlarımızı da serinin üçüncü ve dördüncü maçına bekliyorum” diye konuştu.

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı Başantrenörü Ataman Güneyligil, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek’e teşekkür ederken “Seneler sonra gelen bir final serisi… Bizler hazırlıklarımızı bitirdik ve artık maçı bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Oyunculardan Nihan Güneyligil “Artık sona geldik. Başkanımız hep yanımızda oldu; bugün de idmanı izlemeye geldi. Final serisi için hazırız” sözleriyle düşüncelerini paylaşırken Nadia Centoni, “Artık hazırız. Bir an evvel oynamak istiyoruz”; Gamze Alikaya da “Sahaya çıkıp elimizden geleni yapacağız” şeklinde görüş belirtti.


Haberi Paylaş