Başkan Sultanlara moral yemeği verdi

Minasera Alışveriş Merkezi’nde yer alan Chocalate Cafe’de düzenlenen yemeğe Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, Bayan Milli Takımlar Teknik Koordinatörü Cengiz Göllü, teknik heyet ve sporcular katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Federasyon Başkanı Erol Ünal Karabıyık çeşitli nedenlerle kadronun her geçen gün gençleştiğini belirterek, “Sizlerin, aramızda olmayan arkadaşlarınızın yerini tutacağınız ve başarılı olacağınızdan hiç kuşkum. Uzun ve yorucu bir dönem geçireceksiniz. Küba ile yapacağınız hazırlık karşılaşmalarında, İsrail ve Yunanistan’daki Avrupa Şampiyonası ikinci raunt müsabakaları ile Grand Prix’de başarılar diliyorum” dedi.

A Milli Takım Sezonu Açtı

Bayan Milli Takımlar Teknik Koordinatörü Cengiz Göllü de Milli Takımın sezonu açtığını belirterek, “Birbirinden zorlu turnuvalara katılacağız. Önümüzde biri hazırlık olmak üzere üç ayrı turnuva var. Özellikle Grand Prix çok uzun bir süreç. Daha sonra başka özel turnuvalara da katılabiliriz. Bir anlamda ligden sonra Milli Takım sezonu başlamış oluyor. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Bundan sonra da aramıza yeni arkadaşlar katılabilir; bazı turnuvalara onları gönderip, sizi dinlendirebiliriz” diye konuştu. 

Küba’yı Yenmeye Gidiyoruz

Milli Takım’ın başarılı oyuncusu Pelin Çelik de iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve bunun ilk sonuçlarını Küba ile oynayacakları hazırlık maçlarında göreceklerini söyledi. Çelik, “Küba iyi bir takım, dünya çapındalar. Zevkli karşılaşmalar olacak, Küba’yı yenmeye gidiyoruz” açıklamasını yaptı.


Haberi Paylaş

Comments are closed.