“Başkanımıza ve yöneticilerimize armağan olsun”

Galatasaray’ı yenerek Türkiye Kupası’nın sahibi olan Fenerbahçe’de Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Dinçay, bu kupayı Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilere armağan ettiklerini söyledi.

Maçın ardından Fenerbahçe Televizyonu’na konuşan Hakan Dinçay, “Voleybol tarihinde bir ilk yaşandı. İlk kez Fenerbahçe ile Galatasaray finalde karşılaştı. Bu anlamda bir ilki başardık ve kupayı kazandık. Bu bizi ayrıca mutlu etti. Dün de iyi mücadele etmiştik, bugünde. Oyuncularımızı tebrik ediyorum, şimdi önümüzde lig şampiyonluğu var” dedi.

Fenerbahçe Universal’ın Vakıfbank Türk Telekom’a yarı final maçında elenerek, lige veda etmesi ile ilgili ise Dinçay, “Dün kızlarda Vakıfbank’a yenildik. Ligde 22’de 22, gruplarda ise 3’de 3 yaptık. 25’de 25 yaptık ama bir maçta kaybederek, finale yükselemedik. Adil olmadı. Kızlarımızla gurur duyuyoruz” diye konuştu.

Taraftarlara da teşekkür eden Dinçay, “Taraftarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Küfürlü tezahürat bize zarar veriyor. Bize sahip çıksınlar biz onlara hep şampiyonluk yaşatacağız” şeklinde konuştu.

Kupayı Başkana ve yöneticilere armağan ettiklerini söyleyen Hakan Dinçay, “Kupayı da Başkanımız ve yöneticilerimize armağan ediyorum. Her başarının altında Başkanımızın imzası var” dedi.

Nihat Özdemir: “Çok mutluyuz”

Başkanvekili Nihat Özdemir ise Türkiye Kupası’nı Galatasaray’ı yenerek kazanmalarının kendilerini ayrıca mutlu ettiğini ifade etti.

Maçın ardından FB TV mikrofonlarına konuşan Nihat Özdemir, “Bu kupayı almak çok büyük mutluluk. Galatasaray’ı yenip kupayı almak ayrıca çok daha büyük mutluluk. Oyuncuları tebrik ediyorum. Çok iyi mücadele ettiler” dedi.

Taraftar desteğinin önemine dikkat çeken Özdemir, “Taraftara teşekkür ediyorum. Takıma destek verdiler. Hep destek tam destek. Her branşta çok önemli maçlar var. Desteğe devam” diye konuştu.


Haberi Paylaş