“Bir kulübün kalbimde bu kadar yer kaplayacağını hiç düşünmemiştim”

2021-2022 sezonunda VakıfBank’a transfer olan Birleşik Amerikalı orta oyuncu Chiaka Ogbogu, sosyal medya hesabından sarı siyahlı kulübe veda etti.

Chiaka Ogbogu’nun paylaşımı:

“Bir kulübün kalbimde bu kadar yer kaplayacağını hiç düşünmemiştim ama işte buradayız . Keşke bilseydiniz… Bütün bu yolculuk, kabul edilmiş bir duaydı! Buradan başarıya ulaşmanın ne anlama geldiğine dair yeni bir bakış açısıyla ayrılıyorum. Bu; bir istatistik tablosunda, bir ödül kutusunda ya da kayıt defterinde görünen her şeyin çok ötesinde. Burada geçirdiğim zamanın ölçülemeyen ve kazanımlardan daha çok değer verdiğim şeyler sayesinde başarılı geçtiğine hiç şüphem yok.

Burada bulunduğum süre içerisinde VakıfBank logosunu her ne şekilde olursa olsun taşıyan herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Hizmetkar liderliğin en büyük derslerini bu kulübün koridorlarında yürüyen pek çok insandan öğrendim. Giovanni Guidetti’ye kendisinin ve ekibinin burada inşa ettiği şey konusunda bana güvendiği için sonsuz teşekkürler.

Nereye gidersek gidelim ya da nasıl görünürse görünsün bizi sürekli destekleyen hayranlara teşekkür ederiz! Birçoğunuzla tanışmak çok güzeldi!

Ve son olarak, bu formayı giyen tüm yetenekli kadınlara, hayatınızdaki en küçük rolü bile oynamama izin verdiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim çünkü bu benimkini sonsuza kadar değiştirdi.

Sonsuz kadar rüyalarımdaki kulüp ve ikinci evim olarak kalacaksınız. Her şey için teşekkürler, hepinizi çok seviyorum.”

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.