Birinci Lig yarı final etabı programı belli oldu

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi ve TVF Erkekler 1. Ligi yarı final etabının maç programı belli oldu.

Erkekler 1. Ligi yarı final talimatı ve maç programı için tıklayınız.

Erkekler 1. Ligi yarı final antrenman programı için tıklayınız.

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi yarı final talimatı ve maç programı için tıklayınız.

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi yarı final antrenman programı için tıklayınız.

 

SİGORTA SHOP KADINLAR 1.LİGİ YARI FİNAL TALİMATI

YARI FİNAL:

I.Etap Müsabakaları sonunda A ve B grubunda 1., 2. 3. ve 4. (Birinci, İkinci, Üçüncü ve Dördüncü) sırayı elde eden toplam 8 takım, YARI FİNALE yükselir.

Federasyonca 2 gruba ayrılan takımlar, Bursa’da 3 günlük tek devreli lig usulü turnuva maçları oynarlar.

 

YARI FİNAL KADINLAR

 

FİNAL KADINLAR

YER:      BURSA (CENGİZ GÖLLÜ)

TARİH : 13-14-15 NİSAN 2021

YER    :   …………………………

TARİH :  21-22-23 NİSAN 2021

 

A1

A4

B2

B3

I.GRUP

EDREMİT BLD.ALTINOLUK

GÖZTEPE

SİGORTA SHOP KALECİK BLD.

NEVŞEHİR BLD.

 

B1

B4

A2

A3

II.GRUP

BOLU BLD.

ADAM VOLEYBOL

KARŞIYAKA

İSTANBUL BBSK

 

I. GRUP   1.  ……………………………………

I. GRUP   2.  ……………………………………

II. GRUP  1.  ……………………………………

II. GRUP  2.  ……………………………………

TARİH YER SAAT TAKIMLAR    GR SONUÇ
13 NİSAN 2021 SALI BURSA (C.GÖLLÜ) 12:00 EDREMİT BLD.ALTINOLUK GÖZTEPE I  
14:00 SİGORTA SHOP KALECİK BLD. NEVŞEHİR BLD. I  
16:30 BOLU BLD. ADAM VOLEYBOL II  
18:30 KARŞIYAKA İSTANBUL BBSK II  
14 NİSAN 2021

ÇARŞAMBA

BURSA (C.GÖLLÜ) 12:00 GÖZTEPE SİGORTA SHOP KALECİK BLD. I  
14:00 NEVŞEHİR BLD. EDREMİT BLD.ALTINOLUK I  
16:30 ADAM VOLEYBOL KARŞIYAKA II  
18:30 İSTANBUL BBSK BOLU BLD. II  
15 NİSAN 2021 PERŞEMBE BURSA (C.GÖLLÜ) 11:00 NEVŞEHİR BLD. GÖZTEPE I  
13:00 EDREMİT BLD.ALTINOLUK SİGORTA SHOP KALECİK BLD. I  
15:30 İSTANBUL BBSK ADAM VOLEYBOL II  
17:30 BOLU BLD. KARŞIYAKA II  

 

1.LİG ERKEKLER YARI FİNAL TALİMATI

YARI FİNAL:

I.Etap Müsabakaları sonunda A ve B grubunda 1., 2. 3. ve 4. (Birinci, İkinci, Üçüncü ve Dördüncü) sırayı elde eden toplam 8 takım, YARI FİNALE yükselir.

Federasyonca 2 gruba ayrılan takımlar, Ankara’da 3 günlük tek devreli lig usulü turnuva maçları oynarlar.

 

YARI FİNAL ERKEKLER

 

FİNAL ERKEKLER

YER:      ANKARA (BAŞKENT)

TARİH : 14-15-16 NİSAN 2021

YER    :   ANKARA (BAŞKENT)

TARİH :  23-24-25 NİSAN 2021

 

A1

A4

B2

B3

I.GRUP

MİLAS BLD.

JEOPARK KULA BLD.

HATAY B.ŞEHİR BLD.

CİZRE BLD.

 

B1

B4

A2

A3

II.GRUP

YENİ KIZILTEPE SPOR

AKKUŞ BLD.

ALANYA BLD.

SAİNT JOSEPH

 

I. GRUP   1.  ……………………………………

I. GRUP   2.  ……………………………………

II. GRUP  1.  ……………………………………

II. GRUP  2.  ……………………………………

TARİH YER SAAT TAKIMLAR    GR SONUÇ
14 NİSAN 2021 ÇARŞAMBA ANKARA (BAŞKENT) 12:00 MİLAS BLD. JEOPARK KULA BLD. I  
14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. I  
16:30 YENİ KIZILTEPE SPOR AKKUŞ BLD. II  
18:30 ALANYA BLD. SAİNT JOSEPH II  
15 NİSAN 2021

PERŞEMBE

ANKARA (BAŞKENT) 12:00 JEOPARK KULA BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. I  
14:00 CİZRE BLD. MİLAS BLD. I  
16:30 AKKUŞ BLD. ALANYA BLD. II  
18:30 SAİNT JOSEPH YENİ KIZILTEPE SPOR II  
16 NİSAN 2021 CUMA ANKARA (BAŞKENT) 11:00 CİZRE BLD. JEOPARK KULA BLD. I  
13:00 MİLAS BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. I  
15:30 SAİNT JOSEPH AKKUŞ BLD. II  
17:30 YENİ KIZILTEPE SPOR ALANYA BLD. II  

Haberi Paylaş