“Bizi bekleyen sürecin farkındayız”

Sigorta Shop 1.Ligi B Grubu’nda mücadele eden ve normal sezonu ikinci sırada tamamlayan Adam Voleybol’da başarılı orta oyuncu Hande Naz Şimşek, Bursa’da oynanacak yarı final maçları öncesi açıklamalarda bulundu.

Yarı finallerde sert maçlar oynanacağını söyleyen Hande Naz Şimşek, “Takıma adapte sürecim hızlı oldu, çünkü bulunduğum ortama yabancı değilim. Takımın tecrübeli oyunculardan kurulu olması bu zaman dilimini kısalttı. Arkadaşlarım beni burada iyi karşıladı. Gaziantep güzel bir şehir, bu şehri hak ettiği yer olan Sultanlar Ligi’nde temsil etmek istiyoruz. Hedeflerimizi bu doğrultuda belirledik. Bizden beklenileni biliyoruz, takım arkadaşlarımla beraber bu durumun bilincindeyiz, bu sürece psikolojik olarak da hazırlanıyoruz, tempomuz bu şekilde ilerliyor. Çok heyecanlıyız, tecrübeli oyunculardan kurulmuş bir takımız.” dedi.

“KİTAP VE MÜZİK RUHUMU BESLEYEN GIDALAR”

Maçlara nasıl hazırlandıklarını sorduğumuz Naz Şimşek, bir günlük temposunu ise şu şekilde anlattı: “Bir günlük tempom şu şekilde başlıyor. Eğer çift antrenman varsa sabah erken saatlerde birini yapıyoruz, akşam ikincisini yapıyoruz. İki antrenman arasında uyumaya dinlenmeye çalışıyorum. Tek antrenmanlar öğleden sonra oluyor. Bugüne sabah güzel bir kahvaltı ile başlıyorum. Sonrasında müzik dinliyorum, kitap okuyorum. Bu ikisi benim ruhumu besleyen gıdalar gibi.”

(CİHAT ÖZTÜRK)

Haberi Paylaş

Comments are closed.