“Bizi sevenleri üzmeyelim baba”

2022 yılından bu yana Galatasaray Daikin forması giyen milli orta oyuncu Ayçin Akyol, 2 yıllık yeni sözleşmeye imza attı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ta düzenlenen imza töreninde Ayçin Akyol ile Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek bir araya geldi.

Başkan Dursun Aydın Özbek ve Ayçin Akyol, Galatasaray TV YouTube hesabına açıklamalarda bulundu.

Başkan Özbek, “Ayçin, Galatasaray sevgisini ve Galatasaray vizyonunu çok iyi ifade etti. Ben çok memnunum. Kadın Voleybol Takımımıza büyük katkı veren milli sporcumuz. Bu mukavele hem kendisi için hem kulüp için hayırlı olsun. Başarılarının devamını diliyorum. İnşallah Olimpiyatlarda da Ayçin’i izleyeceğiz. Galatasaray’ın gururudur. Kendisine aynı şekilde Galatasaray sevgisiyle devam etmesini, milli takıma da büyük katkı vermesini istiyorum. Kendisine başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

2 yıllık yeni sözleşmeye imza atan Ayçin Akyol ise şunları söyledi:

“ÇOCUKLUK AŞKIMSIN DİYEN MİLYONLARIN ARMASINI GÖĞSÜMDE TAŞIMAK BENİM İÇİN BÜYÜK BİR ONUR”

“Öncelikle bu muhteşem camianın bir parçası olmaktan gurur duyduğumu ifade etmek isterim. İlklerin ve enlerin kulübü Galatasaray ile hikayeme devam ettiğim için çok mutluyum. Kulübümüzün tüm fertlerine ve taraftarlarımıza bana duydukları güven için çok teşekkür ederim. Bu güveni boşa çıkarmamak, aslanlar gibi sahada mücadelemi vermek için buradayım. Galatasaray benim için sadece bir spor kulübü değil, aynı zamanda bir tutku, sevda, çocukluk aşkımsın diyen milyonların armasını göğsümde taşımak benim için büyük bir onur. En özel parantezi her koşulda, her an her yerde destekleyen cefakâr Galatasaray taraftarı hak ediyor. Sizin coşkunuz, sevginiz ve desteğiniz bizim en büyük gücümüz. Aslanlar gibi savaşarak sizlerle birlikte başarmak, gelecekteki tüm zaferleri sizinle coşkuyla kutlamak istiyorum. Bu sözleşmemizin de Galatasaray camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Son olarak “Bizi sevenleri üzmeyelim baba…” demek istiyorum.”

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.