Bodrum Spor’a bir sponsorluk daha

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2.Ligi’nde mücadele eden Bodrum Spor, Very Chic Otel ile konaklama sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Very Chic Otel’de yapılan imza törenine, BODER Başkanı ve Very Chic Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Dengiz, Bodrum Spor Kadın Voleybol Takımı Şube Sorumlusu Mehmet Dağoğlu, Bodrum Spor Kadın Voleybol Takımı Basın Koordinatörü Handan Yazıcıoğlu, Teknik Direktör Adnan Kıstak, oyuncular ve idari kadro katıldı. Törende yapılan konuşmaların ardından, 2022-2023 sezonu için konaklama sponsorluğu anlaşması imzalandı. İmza törenin ardından Dağoğlu, Dengiz’e Atatürk portresi ve Bodrum Spor logolu plaket takdim etti. Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

BU ANLAŞMA BİZE GÜÇ KATTI

Yapılan anlaşmadan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Bodrum Spor Kadın Voleybol Takımı Şube Sorumlusu Mehmet Dağoğlu, “Bodrum Belediyesi Bodrum Spor voleybol şubemiz geçen yıl faaliyete girmişti. Çok güzel başarıyla 2’inci lige yükselmiştik. Güzel bir takım kurduk, hedeflerimiz büyük. Şampiyonluk için yola çıktık. BODER Başkanımız Ömer Faruk Dengiz’in sponsorluğunda tüm voleybolcu kızlarımızı güven içinde sağlıklı ve güzel bir yerde ağırlamış olacağız. Şubemize ait lojmanımızın olmamasından dolayı, otelci arkadaşımızın bize böyle destek vermesi bize güç kattı.” diye konuştu.

VOLEYBOL TAKIMIMIZLA MANEVİ BAĞIMIZ VAR

Takıma her zaman destek vereceğini belirten Bodrum Otelciler Derneği Başkanı Ömer Faruk Dengiz, “Benim voleybola olan sevgim küçük yaşlardan geliyor. Bu sevgiyi bana Halil İbrahim Demirkıran aşıladı.  Bodrum Belediyesi Bodrum Spor voleybol takımının konaklama sıkıntılarını bana dile getirdiklerinde aklıma gelen ilk şey Halil İbrahim Demirkıran’dı. Ben onun anısına konaklama sponsoru sporu olmaya karar verdim. Voleybol takımımızla ilgili manevi bağımız var. Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Voleybol Takımımız için yapılacak lojman çalışmalarında ayrıca destek olmaya hazırız. Oyuncularımız Bodrum için mücadele ediyor, inşallah sezon sonu şampiyon olacaktır” dedi.

Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kadın Voleybol Takımı Basın Koordinatörü Handan Yazıcıoğlu ise, “Bugün çok özel ve mutlu bir gün. Bodrumspor kadın voleybol takımımız bu sene 2’inci ligde mücadele edecek. Bu mücadelede bize desteklerini esirgemeyen BODER başkanımız Ömer Faruk Dengiz’e çok teşekkür ederiz. Very Chic Otel, 2022-2023 sezonunda takımımıza konaklama sponsoru olacak. Sezon sonunda inşallah şampiyon olacağız ve kupayı Ömer Faruk Dengiz’e hediye edeceğiz” diye belirtti.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.