“Boskovic ve Maja bizim için büyük tehdit”

2023 CEV Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde temsilcimiz Eczacıbaşı Dynavit ile karşılaşacak olan  Developres Rzeszów’da Jelena Blagojević karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.

Eczacıbaşı Dynavit ile eşleşmeleri hakkında Blagojević, “Bu takım harika oyunculardan oluşuyor. Hücumcu Tijana Boskovic ve pasör Maja Ognjenociv’i iyi tanıyorum. Tabii Polonya liginde oynayan çok iyi oyuncular da var Sinead Jack. Avrupa’nın en önemli liginde bir yıl daha oynadığımız ve Eczacıbaşı gibi büyük takımlarla yarışma fırsatına sahip olduğumuz için çok mutluyum. Rzeszów bu tür maçları oynamayı hak ediyor, her şeyden önce bu tür maçlarda bizi destekleyen harika taraftarlarımız var. Kesinlikle her top için savaşacağız. Bir yıl önce en büyük takımları yenebileceğimizi kanıtladık ve bu yıl da taraftarlarımızla birlikte bunu yeniden göstermek isteyeceğiz.” dedi.

Rzeszów’a sorun yaratacak oyuncular sorusuna ise Blagojević, “Boskovic ve Ognjenovic bizim için en büyük tehdidi oluşturabilir. Onları Sırbistan Milli Takımı’ndan tanıyorum ve sahada birlikte oynadıklarında neler yapabileceklerini biliyorum.” cevabını verdi.

 

 

 

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.