“Bu özel günde bu kupayı kazanmak büyük şeref”

Fenerbahçe Spor Kulübü Voleybol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan ve Fenerbahçe Opet Takım Menajeri Pelin Çelik; Fenerbahçe Opet’in VakıfBank’ı 3-0 mağlup ederek elde ettiği Spor Toto Şampiyonlar Kupası şampiyonluğunu Fenerbahçe TV’ye değerlendirdi.

Sözlerine, “Herkesin Cumhuriyet Bayramını kutlarım.” diyerek başlayan Simla Türker Bayazıt, şampiyonlukla ilgili, “Cumhuriyet Bayramında bu kupayı kazanmak büyük onur. 100. yıl için geri sayıma başladığımız bugünlerde, 99. yıl dönümünde, bu özel günde bu kupayı kazanmak büyük şeref. Takımımızı, oyuncularımızı tebrik ediyorum. Yeni sponsorlarımızı kupayla karşıladık; Sanmar, Joma. Opet büyük destekçimiz, ana sponsorumuz. Onlara çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyetimizin 99. yılında kulüp üyelerinin ve taraftarların katılımıyla yapılacak Fener Alayı yürüyüşüyle  ilgili çağrıda bulunan Bayazı: “Akşam herkesi Fener Alayına davet ediyorum. Göztepe Parkı’nda saat 21.00 itibarıyla buluşuyoruz. Oradan stadımızın yanındaki fenere kadar yürüyeceğiz ve Cumhuriyet Bayramımızı orada büyük bir coşkuyla fener yakarak kutlayacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan: “İnanılmaz mutluyuz. Kızlarımıza helal olsun. 3 kadın şubemiz de bugün maçlardan galip ayrıldı. 29 Ekim’de; Cumhuriyetimizin doğum gününde, Cumhuriyetin Fenerbahçeli kadınlarının hepsini tebrik ediyorum. Fenerbahçe Opet’i de gönülden tebrik ediyorum. Bu sezonun ilk kupası. İnşallah devamı da gelecek.” dedi.

Fenerbahçe Opet Takım Menajeri Pelin Çelik: “Öncelikle Cumhuriyetimizin 99. yılını kutluyorum. İki takımı da tebrik ediyorum. Sahada Türk kadınını temsil eden sonuna kadar mücadele eden üstündeki formanın sonuna kadar hakkını veren iki takım vardı. Bugün de kupayı kaldırdığımız için çok mutluyum. Bu takım çok çalıştı, bu kupa için çok bekledi. Herhalde bugün de bunun için en harika günlerden bir tanesiydi. ‘Cumhuriyete Fener Yak’ dedik. Bunu da kupayla başlattık. Çok mutluyuz ve gururluyuz. Sezonun başı olduğu için hazır değiliz ama kupa ile başlamamız çok önemliydi. Takımdaki herkes bugün harikaydı. Taraftar, müthişti. Başkanımıza ve Yönetim Kurulumuza çok teşekkür ediyoruz. Bizi yalnız bırakmadılar. Bugünün tadını çıkaracağız. 3 gün sonra lig başlıyor. Çok çok mutluyuz.” şeklinde konuştu.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.