Bu sefer antrenör olarak Efeler Ligi’nde

2022-2023 sezonunda AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele edecek olan Hekimoğlu GCT Bursa, baş antrenör Tolga Altıntaş ile sözleşme uzattı.

1980 doğumlu Tolga Altıntaş voleybola Arçelik’te başladı. Ardından Maltepe Spor, Ziraat Bankası, Milli Piyango, Galatasaray, Gümüşhane Torul Gençlik, Bigadiç Belediyespor ve Bursa Büyükşehir Belediyespor formalarını giydi.

2014 yılında Bigadiç Belediyespor’da hem oyuncu hem antrenör olarak görevine devam eden Altıntaş, 2016-2017 sezonunda ise Bigadiç Belediyespor’da oyuncu olarak devam ederken baş antrenör olarak Balıkesir DSİ Kadın Takımı ile TVF Kadınlar 2.Ligi’nde Play-Off oynama başarısı gösterdi. 2018-2019 sezonunda kaptanlığını yaptığı Bursa BBSK ile Efeler Ligi’ne çıkma başarısı gösteren Altıntaş, 2021-2022 sezonunda Hekimoğlu GCT Bursa ile çalışmaya başladı. Alpaslan Endüstri Erkekler 1.Ligi’nde bu sezon Play-Off oynayan Hekimoğlu GCT Bursa, AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Yeni Kızıltepe Spor’un yarışma haklarını satın aldı ve gelecek sezon Efeler Ligi’nde mücadele edecek.

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.