Bu sonuç Başkanı şaşırtmadı

Maçın bitiminin hemen ardından görüşlerini aldığımız Karabıyık, bu sonucun sürpriz olmadığını belirterek, ‘Genç Kız Milli Takımımızın aldığı bu sonuç zaten beklenen bir sonuçtu, bizim için sürpriz olmadı. Aylardır verilen emeklerin sonucu böyle güzel oldu. Bunlar hep sporcuların, ailelerinin  antrenörlerin büyük fedakarlıkları ile oluyor. Tabi ki böyle bir sonuçtan son derece memnunum’ dedi.

Erol Ünal Karabıyık bu takımın Dünya ikinciliği kazandığını hatırlatarak, ‘Avrupa Şampiyonluğunu neden gelmesin’ diye konuştu.

Almanya’da düzenlenen Genç Erkekler Avrupa Şampiyonası grup eleme maçlarında grup 3.su olarak Temmuz’da yapılacak elemelere kalmaya hak kazanan Genç Milli Takımla ilgili duygularını da açıklayan Başkan Karabıyık, Genç erkeklerin de finallerde yer alacağına inandığını ifade etti.

Başkan Erol Ünal Karabıyık alt yapıya yapılan yatırımların en az 4-5 yıl sonra meyvelerinin alınabileceğini hatırlatarak hem bayanlarda hem de erkeklerde yakalanan başarıların kendisini mutlu ettiğini de sözlerine ekledi.


Haberi Paylaş