“Bu takım her şeyi hak ediyor”

Fenerbahçe Opet, AXA Sigort Kupa Voley Final karşılaşmasında Eczacıbaşı Dynavit’i 3-1 yendi ve mutlu sona ulaştı.

TAKIMIMIZA GÜVENİYORUZ

Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, “Takımımı, teknik ekibi, tüm rakiplerimizi tebrik ediyorum. Harika bir voleybol hafta sonu oldu. Rakiplerimiz de iyi oynadılar, sonunda biz iyi oyunla galip geldik. Zaten takımımıza güveniyoruz. Gerçekten iyi bir takım. İçeride çok güzel bir enerji var. TVF çok güzel bir ortam sağladı. Mehmet Akif Başkanımıza da çok teşekkür ediyoruz.

FENERBAHÇE OLARAK HER KULVARDA YARIŞA DEVAM EDİYORUZ

Bu hafta sonu bizim için güzel bir hafta sonu. Dün kadın basket serisinde 1-0 öne geçtik. Bugün kadın futbolda Galatasaray’ı yendik. Kupayı da aldık. Bu hafta sonu, kadınların hafta sonu. Fenerbahçe olarak her kulvarda yarışa devam ediyoruz. Gördüğünüz gibi adalet olduğu zaman, hakemler vs. bir duvar olmadığı zaman hak eden, iyi olan kazanıyor. Biz kazandık. Mutluyuz.

BAŞARININ ARKA PLANINDA DOSTLUK, BİRLİK-BERABERLİK VAR

Başarının arka planında dostluk, birlik beraberlik var. İnsan olarak kendi özel hayatımda da buna inanıyorum. Takımımızda çok güzel bir dostluk var. Herkes aynı şey için çabalıyor. Herkesin kalbi aynı renkler için atıyor. Tabii ki spor bu. Yenmek yenilmek var. Önemli olan yenilsek bile iyi oynayarak yenilmek. Güzel oynuyoruz, güzeliz. Çok iyi bir kaptanımız (Eda Erdem) var. Her takıma nasip olmaz. Geçen sene VNL’de Antalya’ya gitmiştim, milli maçlara. Voleybola çok büyük bir ilgi var ülkemizde. 12-21 yaş aralığındaki kızlarımız büyük ilgi duyuyorlar, voleybolcuları rol model kabul ediyor. Burada da genç kızlar, kadınlar, genç erkekler ne kadar çok. Çok güzel bir ortam. İstanbul’dan gelenler var. Onları tüm kalbimizle duyduk. Çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

BU TAKIM HER ŞEYİ HAK EDİYOR

Fenerbahçe Televizyonu’na da konuşan Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt, “Zor bir süreç geçirdik. Milano serisinde iyi oynamamıza rağmen altın sette kaybetmenin üzüntüsü vardı ama takım sürece çabuk adapte oldu. Rakiplerimizi de tebrik ediyorum. Hafta sonu müthiş maçlar oynandı. Dünde bugün de güzel maçlar oldu. İki takımda yorgun olmasına rağmen bize bugün güzel voleybol izlettiler. Galip geldiğimiz için çok mutluyum. Bu takım her şeyi hak ediyor. Kadın futbol, kadın basketbol takımlarımızı da galibiyetten dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.