Bursa Büyükşehir Belediyespor’da Cemal Bora Şensoy dönemi

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nda baş antrenörlüğe Cemal Bora Şensoy getirildi. Geçtiğimiz hafta Levent Zoroğlu ile olan sözleşmeyi karşılıklı anlaşarak sonlandıran Bursa ekibinde ikinci yarıda takımın başında yardımcı antrenör Cemal Bora Şensoy olacak.

1984 Ordu doğumlu Cemal Borsa Şensoy, daha önce 4 sezon Salihli Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nı çalıştırdı. Bu ekipte 1. Lig ve Sultanlar Ligi’nde görev alan Şensoy, ardından

İnegöl Belediyespor’un 1. Lig’e yükselen takımının başantrenörlüğünü ve aynı ekipte Efeler Ligi’nde yardımcı antrenörlük yaptıktan sonra, sezon başından bu yana da Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nda yardımcı antrenörlük yapıyordu.

ALTEKMA MAÇI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Bu arada Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, AXA Sigorta Efeler Ligi ikinci yarı hazırlıklarına başladı. Başantrenör Cemal Bora Şensoy yönetiminde 4 günlük iznin ardından yeniden topbaşı yapan Belediyespor, Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda Altekma ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürecek.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.