Bursa Büyükşehir Belediyespor’da transfer sürüyor

Bursa Büyükşehir Belediyespor, AXA Sigorta Efeler Ligi’nde sezon öncesinde anlaşma sağladığı oyuncularla sözleşme imzalamaya devam ediyor. Efeler Ligi’nde başarılı bir sezon geçirmek için transfer çalışmalarını sürdüren Bursa Büyükşehir Belediyespor, 1998 doğumlu orta oyuncu Burakhan Tosun’la da sözleşme imzaladı.

Alt yaş gruplarında 80 kez milli takım forması giyen 2.03 boyundaki oyuncu, Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi’nde sözleşme imzalarken, törende Kulüp Başkanı Gökhan Dinçer, Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Emre Gelen ve Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Alpaslan da yer aldı.

Voleybol Efeler Ligi’nde Bursa’nın tek temsilcisi olduklarını belirten Kulüp Başkanı Gökhan Dinçer, “Anlaştığımız oyuncularla sözleşme imzalamaya devam ediyoruz. Transfer her iki taraf için de hayırlı olsun” dedi.

Son olarak Ziraat Bankası forması giyen Burakhan Tosun da Büyükşehir Belediyespor’da başarılı bir sezon geçirmek istediklerini söyledi. Bursa Büyükşehir Belediyespor, daha önce de Fatih Eren Uğur, Burhan Zorluer, Serhat Fatih Uzun, Berkün Eber Üstündağ, Gökhan Gökgöz ve Ekrem Caner Çiçekoğlu ile sözleşme imzalamıştı.

Haberi Paylaş

Comments are closed.