Bursa’da voleybol şöleni Büyükşehir Belediyespor’un evsahipliğinde başlıyor

2021-2022 voleybol sezonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele edecek Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Sezon hazırlıkları kapsamında şu ana kadar 3 hazırlık maçı oynayan Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, bugünden itibaren 3’lü turnuvaya ev sahipliği yapacak.

Bir ayı aşkın süredir sezon hazırlıklarına yoğun tempoda devam eden, bu kapsamda Erkekler Voleybol  1. Ligi ekiplerinden Hekimoğlu GCT Bursa Voleybol İhtisas, Galatasaray ve Fenerbahçe HDI Sigorta ile hazırlık maçlarında karşılaşan Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takım, yarından itibaren de 3 gün sürecek turnuvada boy gösterecek. Bursa BBSK’nın yanı sıra Fenerbahçe HDI Sigorta ve Arkas Spor’un yer alacağı turnuvada müsabakalar Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanacak.

Turnuvanın ilk gününde 15 Eylül Perşembe günü (yarın) saat 14.00’te Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı ile Fenerbahçe HDI Sigorta karşı karşıya gelecek. 16 Eylül Cuma günü saat 14.00’te Arkasspor ile Fenerbahçe HDI Sigorta’nın karşılaşacağı turnuvanın son günüde ise 17 Eylül Cumartesi günü saat 14.30’da Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı ile Arkasspor maçı oynanacak.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, turnuvanın ardından 23-25 Eylül tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilecek ve Arkasspor, Ziraat Bankkart ile Altekma’nın yer alacağı TSYD Turnuvası’na katılacak.

Ardından 1-3 Ekim tarihleri arasında yine İzmir’de gerçekleştirilecek AXA Sigorta Kupa Voley’de A Grubu’nda Galatasaray, Solhanspor ve Cizre Belediyespor’la karşılaşacak Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, 10 Ekim’de ise İzmir’de oynayacağı Altekma maçıyla ligin startını verecek.

Turnuva Programı (Cengiz Göllü Voleybol Salonu)

16 Eylül Perşembe
14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe HDI Sigorta

17 Eylül Cuma
14.00’te Arkasspor-Fenerbahçe HDI Sigorta

18 Eylül Cumartesi
14.30 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Arkasspor

Covid-19 tedbirleri kapsamında maçlar seyircisiz oynanacak.

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.