“Büyük mutluluk duyuyoruz”

Galatasaray Daikin Kadın Voleybol Takımı Menajeri Orkun Darnel, CEV Şampiyonlar Ligi ”Dörtlü Final” organizasyonuna ev sahipliği yapacak olmalarından dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını söyledi.

Orkun Darnel, Avrupa Voleybol Konfederasyonu’nun ev sahipliği yapma hakkını kendilerine vermiş olmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, ”Voleybolda dünyanın en büyük kulüp organizasyonunu Türkiye’ye getirecek olmaktan dolayı heyecanlıyız” dedi.

Organizasyonu takip etmek için gelecek yerli ve yabancı çok sayıda konuğu ağırlayacaklarını vurgulayan Darnel, ”İzlemeye gelenlere şölen havasında bir şampiyona sunmayı hedefliyoruz. İçinde Galatasaray’dan ezgiler de olacak. Futbol ve basketbolda dünya çapında yayılmış olan Galatasaray kültürünü, voleybolda da göstermek istiyoruz. Şampiyon olabilir veya olamayız, bunu o zaman konuşuruz” ifadelerini kullandı.

CEV Şampiyonlar Ligi ”Dörtlü Final”ine ev sahipliği yapma istekleriyle ilgili olarak da Darnel, ”Başkanımız Ünal Aysal’ın bize verdiği büyük misyonu görev bilerek, bu organizasyona ev sahipliği yapma başvurusu için yönetim kurulumuza teklifte bulunduk. Bu teklifimiz de kabul gördü. Nihayetinde CEV’den de ev sahipliği hakkını almayı başardık” şeklinde konuştu.

Darnel, 9-10 Mart’ta gerçekleştirilecek ”Dörtlü Final”e ev sahibi ekip olarak direkt katılma hakkı kazandıklarını da hatırlattı.

.Haberi Paylaş