“Büyük şampiyonluklara ve uluslararası tecrübeye sahipler”

2024 CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda mücadele eden Eczacıbaşı Dynavit, İtalyan temsilcisi Savino Del Bene Volley Scandicci’ye konuk olacak. Ev sahibi ekibin İtalyan başantrenörü Massimo Barbolini, karşılaşma öncesinde Savino Del Bene Scandicci’nin resmi sitesine açıklamalarda bulundu.

Taraftarlar için harika bir maç olacağını söyleyen Barbolini: “Yarın herkesin; antrenörlerin, oyuncuların ve kulüplerin oynamak isteyeceğini düşündüğüm maçlardan biri. Bunlar çok güzel maçlar çünkü Avrupa’nın en güçlü iki takımı ile, tabii ki diğerleri gibi, Şampiyonlar Ligi’nin zirvesine ulaşmaya aday takımlar arasında bir mücadele oynanacak. Büyük şampiyonluklara, uluslararası tecrübeye sahip bir takıma karşı oynayacağız. Grubumuz için önemli ama belirleyici olmayan zor bir maç olacak. Kendinizi bu seviyelerde ölçmenin her zaman nerede olduğunuzu ve ne kadar gelişmeniz gerektiğini anlamanızı sağladığı nettir. Oyunumuzu ortaya koymak için gerçekten güzel bir maç, çok sayıda taraftarın da olacağını umuyoruz çünkü taraftarlar da belirli şovları hak ediyor ve böylesine harika şampiyonları her gün iş başında bir arada göremiyorsunuz.” şeklinde konuştu. 

Savino Del Bene Volley – Eczacıbaşı Dynavit karşılaşması, 29 Kasım Çarşamba günü, saat 22:00 (TSİ)’de Palazzo Wanny Firenze Salonu’nda oynanacak. Karşılaşma, Red Bull TV ekranlarından şifresiz olarak yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.