Büyükşehirli voleybolcular sezonu açtı

Bayanlar 2. Ligi’nde mücadele eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bayan Voleybol Takımı, 2008-2009 sezonu çalışmalarına, Hasan Gemici Spor Salonu’nda başladı.

Lig’de, alt yapıdan yaptığı takviyeler ve yeni transfer ettiği genç ağırlıklı bir kadroyla mücadele edecek olan Büyükşehir Kağıtspor, önce kondisyon çalışmalarına ağırlık verecek. 

İLK ÇALIŞMA HASAN GEMİCİ’DE

Mavi-beyazlı sporcular, antrenör Adem Durmuş ve yardımcısı Mustafa Yardımcı nezaretinde Hasan Gemici Spor Salonu’nda ilk antrenmanına çıktı. Antrenmanda alt yapıdan bu sezon A takıma seçilen oyuncular Gökçe Göveli, Gizem Aş ve Çağla Üstünkaya, yeni transferler Çiğdem Çarklı, Deniz Aslan, Duygu Gürkan ile geçen sezon takımda bulunan Senem Durmuş ve Tülay Kıcık hazır bulundu. Büyükşehir Kağıtspor’un voleybol branş sorumlu yöneticisi Levent Atalı, antrenman sonrasında sporcularla kısa bir konuşma yaptı.
 
ÖNCE KONDİSYON

Bayanlar Voleybol 2. Ligi’nin 15 Ekim’de başlaması bekleniyor. Bu tarihe kadar takıma bir iki takviye daha yapmayı düşünen Büyükşehir Kağıtspor, sezon hazırlıklarını sürdürecek. İlk etapta haftanın 5 günü Atletizm Sahası’nda yapacağı kros antrenmanlarıyla kondisyon depolayacak olan Büyükşehirli bayanlar, daha sonra salon çalışmalarına ağırlık verecek. Belli bir süre İzmit’te çalıştıktan sonra yaklaşık 10 günlük bir kamp yapacak. Kampın yeri önümüzdeki günlerde belli olacak.

 


Haberi Paylaş