C Grubunda ilk maçlar tamamlandı

Bugün başlayan Genç Bayanlar Avrupa Şampiyonası 2. Tur karşılaşmalarında C Grubundaki ilk gün karşılaşmaları sona ererken diğer gruplardaki karşılaşmalar devam ediyor. Genç Bayan Millilerimiz gruptaki ilk maçını Türkiye saati ile 16:00’da Romanya ile oynayacak.   

Genç Bayanlar Avrupa Şampiyonası 2. Tur Karşılaşmaları

A Grubu Tallinn (Estonya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

26.03.2008 15:00

Portekiz

Çek Cumhuriyeti

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 17:00

Estonya

Macaristan

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 19:00

Karadağ

Sırbistan

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 15:00

Macaristan

Çek Cumhuriyeti

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 17:00

Estonya

Karadağ

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 19:00

Sırbistan

Portekiz

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 15:00

Karadağ

Macaristan

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 17:00

Portekiz

Estonya

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 19:00

Çek Cumhuriyeti

Sırbistan

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 15:00

Karadağ

Portekiz

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 17:00

Macaristan

Sırbistan

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 19:00

Estonya

Çek Cumhuriyeti

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 15:00

Portekiz

Macaristan

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 17:00

Sırbistan

Estonya

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 19:00

Çek Cumhuriyeti

Karadağ

 

 

 

 

 

 

B Grubu in Bardejov (Slovakya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

26.03.2008 15:00

Romanya

Türkiye

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 17:30

Slovakya

Litvanya

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 20:00

Hollanda

Avusturya

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 15:00

Türkiye

Litvanya

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 17:30

Avusturya

Slovakya

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 20:00

Romanya

Hollanda

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 15:00

Litvanya

Avusturya

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 17:30

Slovakya

Romanya

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 20:00

Hollanda

Türkiye

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 15:00

Romanya

Litvanya

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 17:30

Hollanda

Slovakya

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 20:00

Türkiye

Avusturya

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 15:00

Litvanya

Hollanda

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 17:30

Avusturya

Romanya

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 20:00

Slovakya

Türkiye

 

 

 

 

 

 

 

C Grubu Netaniya (İsrail) 25-29/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

25.03.2008 15:00

İsrail

Polonya

0 : 3

11:25

12:25

22:25

-:-

-:-

25.03.2008 17:30

Belçika

İsviçre

3 : 0

27:25

25:14

25:13

-:-

-:-

25.03.2008 20:00

Slovenya

İspanya

3 : 1

25:21

25:13

21:25

25:15

-:-

26.03.2008 15:00

İsviçre

İsrail

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 17:30

İspanya

Polonya

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 20:00

Slovenya

Belçika

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 15:00

Polonya

İsviçre

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 17:30

İsrail

Slovenya

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 20:00

Belçika

İspanya

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 13:00

Slovenya

Polonya

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 15:30

İspanya

İsviçre

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 18:00

Belçika

İsrail

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 15:00

İsviçre

Slovenya

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 17:30

İsrail

İspanya

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 20:00

Polonya

Belçika

 

 

 

 

 

 

 

26.3.2008

Maçlar

Puan

Setler

Sayılar

 

Takımlar

O

G

M

.

AS

VS

Ratio

AS

VS

Ratio

1

POL

POLAND

1

1

0

2

3

0

MAX

75

45

1.667

2

BEL

BELGIUM

1

1

0

2

3

0

MAX

77

52

1.481

3

SLO

SLOVENIA

1

1

0

2

3

1

3.000

96

74

1.297

4

ESP

SPAIN

1

0

1

1

1

3

0.333

74

96

0.771

5

SUI

SWITZERLAND

1

0

1

1

0

3

0.000

52

77

0.675

6

ISR

ISRAEL

1

0

1

1

0

3

0.000

45

75

0.600

 

D Grubu Tampere (Finlandiya) 26-30/03/2008

Tarih/Saat

Takımlar

Sonuç

1

2

3

4

5

26.03.2008 14:30

Beyaz Rusya

Fransa

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 17:00

Bulgaristan

Almanya

 

 

 

 

 

 

26.03.2008 19:30

Finlandiya

Yunanistan

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 14:30

Fransa

Almanya

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 17:00

Yunanistan

Bulgaristan

 

 

 

 

 

 

27.03.2008 19:30

Beyaz Rusya

Finlandiya

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 14:30

Almanya

Yunanistan

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 17:00

Bulgaristan

Beyaz Rusya

 

 

 

 

 

 

28.03.2008 19:30

Finlandiya

Fransa

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 14:30

Beyaz Rusya

Almanya

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 17:00

Fransa

Yunanistan

 

 

 

 

 

 

29.03.2008 19:30

Finlandiya

Bulgaristan

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 14:30

Yunanistan

Beyaz Rusya

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 17:00

Bulgaristan

Fransa

 

 

 

 

 

 

30.03.2008 19:30

Almanya

Finlandiya

 

 

 

 

 

 


Haberi Paylaş