C Grubundaki maçlar sona erdi

Atatürk Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmalarda bayanlarda Kars Kafkas Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, İnönü Üniversitesi, 100. Yıl Üniversitesi ve Ağrı Dağı Üniversitesi, erkeklerde ise 100. Yıl Üniversitesi, Kafkas Üniversitesi, Ağrı Dağı Üniversitesi, İnönü Üniversitesi ve Rize Üniversitesi grup birinciliği için mücadele etti.

Karşılaşmalar sonrasında bayanlarda Erzurum Atatürk Üniversitesi birinci olurken, Ağrı Dağı Üniversitesi ikinci ve Kars Kafkas Üniversitesi de üçüncü oldu.

Erkeklerde ise Van 100. Yıl Üniversitesi birinci olurken, ikinciliği Malatya İnönü Üniversitesi, üçüncülüğü de Ağrı Dağı Üniversitesi elde etti.

Grup maçları sonrasında Atatürk Üniversitesi Bayan Voleybol Takımı ve Van 100. Yıl Üniversitesi Erkek Voleybol Takımı, bir üst gruba çıkarak B Kategorisi’nde mücadele etmeye hak kazandılar.

Maçlar sonrasında kupalarını alan bayan voleybolcular, voleybol sahasını oyun pistine çevirdiler.

Grupta 1. olarak üst tura çıkmaya hak kazanan Atatürk Üniversitesi Bayan Voleybol Takımı sporcuları, çalınan müzik eşliğinde uzun süre horon tepti ve Trabzon kol bastısı oyununu oynadılar. Filedeki gibi piste de tüm hünerlerini sergileyen bayan voleybolculara tribünlerden arkadaşları da katılınca ortaya renkli görüntüler çıktı.

 


Haberi Paylaş

Comments are closed.