“Camiamızın yüzünü güldüreceğiz”

Şampiyonlar Ligi’nde grup etabını set vermeden 18 puanla zirvede tamamlayarak adını çeyrek finale yazdıran Fenerbahçe Opet’te kaptan Eda Erdem Dündar ve libero Gizem Örge, 3-0’lık Grot Budowlani Lodz galibiyetinin ardından FB TV’ye konuştu.

Eda Erdem Dündar: Çok mutluyuz, yolumuza kayıpsız devam ediyoruz

Grup etabı bizim istediğimiz gibi geçti. Set vermeden de maçları bitirmek ayrıca bir keyif. Sıralamadaki yerimiz için de çok değerliydi. Mutluyuz, güzel bir maç oldu. Bugün seyircimizin desteği de çok güzeldi. Herkes sahada katkı vermeye çalıştı. Bence rakip de bugün iyi oynadı. Çok iyi defans yaptılar, dublajdan çok top çıkardılar. Ama tabii ev sahibi biziz ve güçlü bir rakibiz. O yüzden maçı da 3-0 kazandık. Çok mutluyuz, yolumuza kayıpsız devam ediyoruz. Bu sene inşallah hayalimiz olan kupaya kavuşmak için çok yakınız. İnşallah güzel günler bizi bekliyor. Şimdi biraz dinleneceğiz. En iyi birinci olduğumuz için bir sonraki etabı oynamıyoruz ve rakiplerimizi izleyeceğiz.

Gizem Örge: Final etabına en hazır, en güçlü halimizle gitmek istiyoruz

İyi gidiyoruz. Kısa bir aradan sonra tekrardan tempomuza geri döndük. Voleybolumuz günbegün daha iyi bir seviyeye geliyor ve final etabına en hazır, en güçlü halimizle gitmek istiyoruz. Takım olarak Sultanlar Ligi’nde de Şampiyonlar Ligi’nde de çok iyi gidiyoruz. Bunu korumak için her gün çok çalışıyoruz. İnşallah bu sene camiamızın, taraftarımızın yüzünü güldüreceğiz.”

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.