Camila Brait veda etti

Brezilya Milli Takımı’nın ve Brezilya Ligi ekiplerinden Osasco’nun başarılı liberosu Camila Brait, takımının Brezilya Ligi Play-Off çeyrek finallerinde Sesc Flamengo’ya karşı kaybettiği serinin ardından kişisel Instagram hesabında paylaştığı bir gönderiyle voleybola veda ettiğini açıkladı.

Ligi takım olarak umut ettikleri gibi bitiremediklerini ama şüphe, belirsizlik ve üzüntüler yaşamış olmalarına rağmen çok eğlenceli de bir sezon geçirdiklerini belirten Brait, açıklamasında takım arkadaşlarına, teknik ekibe ve taraftarlara teşekkür etti. Antrenörüne ise ayrıca teşekkür eden başarılı sporcu, “Özellikle, bu takım için her zaman savaşan, bana her zaman inanan, güçlü olmayı öğreten ve her fırsatı önüme seren Luizomar’a teşekkür etmek istiyorum. Seni seviyorum şef!” sözlerini kullandı.

Halihazırda bir çocuk annesi olan Camila Brait, emekli olma sebebini ise: “Herkes bir sporcu olmayı ne kadar sevdiğimi biliyor, ama ben Alice’in annesi olmayı da çok seviyorum, bu yüzden bir kere daha bebek sahibi olmayı deneyeceğim!” sözleriyle belirtti.

Haberi Paylaş

Comments are closed.