Çerkezköyspor’da dört yıldız daha

İkinci Lig ekiplerinden Çerkezköyspor Bayan Voleybol Takımı dört oyuncuyla daha sözleşme imzaladı.

Transfer çalışmalarına Galatasaray’dan Serpil Dönmez, Nilüfer Belediyespor’ndan Elif Gülbayrak, UPS’den Ceyda Yerli ve Zeynep Yıldızaç iç transferde ise Banu Engiz’i renklerine katarak başlayan Çerkezköyspor Bayan Voleybol Takımı, dört isimle anlaşarak kadrosunu güçlendirdi.

Sezon hedefini 1.Lig olarak belirleyen Çerkezköyspor Bayan Voleybol Takımı son olarak 1.Lig ekiplerinden Konya Ereğli Belediyespor’ndan Çiğdem Kaplan ile Sevtun Doğar, 2.Lig ekiplerinden Pursaklar Belediyespor’ndan Serap Çalıkuşu ve Fenerbahçe PAF Takımı’ndan Selin Doğan’ı renklerine kattı.

Çerkezköyspor Voleybol Şube Başkanı Şaban Kardeş yabancı oyuncu dışında transfer çalışmalarını büyük oranda tamamladıklarını ifade ederek ‘’Kadromuzu Türk voleybolunun yıldız isimleri ile oluşturduk. Bundan sonra bir yabancı oyuncu düşünüyoruz’’ dedi.

Yabancı oyuncu konusunda acele etmediklerini ifade eden Kardeş “Şimdiye kadar nokta transferler gerçekleştirdik. Bundan sonra kadromuza katacağımız yabancı oyuncu da nokta transfer olmalı. Bu çerçevede yabancı oyuncu arayışlarını sürdürüyoruz. Hem oyun anlayışımıza hem de bütçemize uygun bir isim bulabilirsek kadromuza dahil edeceğiz” diye konuştu.


Haberi Paylaş