CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası programı belli oldu

Sırbistan, Bulgaristan, Hırvatistan ve Romanya’nın ortaklaşa düzenleyeceği ve 18 Ağustos –  4 Eylül arasında düzenlenecek Avrupa Şampiyonası’nın maç takvimi açıklandı.

Program şöyle:

18 Ağustos 2021

B Grubu: Bulgaristan – Yunanistan 20.30   Ev Sahibi: PLOVDIV

D Grubu: Romanya – Türkiye 20.30   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

19 Ağustos 2021

D Grubu: İsveç – Finlandiya   16.00   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

A Grubu: Sırbistan – Bosna Hersek 17.00   Ev Sahibi: BELGRAD

C Grubu: Hırvatistan – İsviçre 17.00   Ev Sahibi: ZADAR

B Grubu: İspanya – Çekya 17.30   Ev Sahibi: PLOVDIV

D Grubu: Hollanda – Ukrayna 19.00   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

B Grubu: Almanya – Polonya   20.30   Ev Sahibi: PLOVDIV

20 Ağustos 2021

A Grubu: Azerbaycan – Belçika   17.00   Ev Sahibi: BELGRAD

C Grubu: İtalya – Belarus 17.15   Ev Sahibi: ZADAR

B Grubu: Çekya – Almanya   17.30   Ev Sahibi: PLOVDIV

D Grubu: Finlandiya– Hollanda   17.30   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

A Grubu: Rusya – Fransa   20.00   Ev Sahibi: BELGRAD

C Grubu: Macaristan – Slovakya   20.15   Ev Sahibi: ZADAR

B Grubu: Yunanistan– Polonya   20.30   Ev Sahibi: PLOVDIV

D Grubu: Türkiye – Ukrayna 20.30   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

21 Ağustos 2021

C Grubu: Belarus – Hırvatistan 17.00   Ev Sahibi: ZADAR

B Grubu: Çekya – Polonya   17.30   Ev Sahibi: PLOVDIV

D Grubu: Finlandiya– Ukrayna   17.30   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

A Grubu: Azerbaycan – Bosna Hersek   18.00   Ev Sahibi: BELGRAD

C Grubu: Macaristan – İsviçre   20.00   Ev Sahibi: ZADAR

B Grubu: Bulgaristan – İspanya   20.30   Ev Sahibi: PLOVDIV

D Grubu: Romanya – İsveç   20.30   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

A Grubu: Fransa – Sırbistan   21.00   Ev Sahibi: BELGRAD

22 Ağustos 2021

B Grubu: Yunanistan– İspanya   16.00   Ev Sahibi: PLOVDIV

A Grubu: Rusya – Azerbaycan   17.00   Ev Sahibi: BELGRAD

C Grubu: Hırvatistan – Slovakya   17.00   Ev Sahibi: ZADAR

D Grubu: Türkiye – İsveç   17.30   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

B Grubu: Almanya – Bulgaristan   19.00   Ev Sahibi: PLOVDIV

A Grubu: Sırbistan – Belçika   20.00   Ev Sahibi: BELGRAD

C Grubu: İtalya – Macaristan   20.00   Ev Sahibi: ZADAR

D Grubu: Hollanda – Romanya   20.30   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

23 Ağustos 2021

A Grubu: Belçika – Rusya   17.00   Ev Sahibi: BELGRAD

C Grubu: Slovakya – İtalya   17.15   Ev Sahibi: ZADAR

B Grubu: Yunanistan – Çekya   17.30   Ev Sahibi: PLOVDIV

D Grubu: Ukrayna – İsveç   17.30   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

A Grubu: Bosna Hersek – Fransa   20.00   Ev Sahibi: BELGRAD

C Grubu: İsviçre – Belarus   20.15   Ev Sahibi: ZADAR

B Grubu: Polonya – İspanya   20.30   Ev Sahibi: PLOVDIV

D Grubu: Türkiye – Finlandiya   20.30   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

24 Ağustos 2021

A Grubu: Bosna Hersek – Belçika   17.00   Ev Sahibi: BELGRAD

C Grubu: Macaristan – Hırvatistan   17.00   Ev Sahibi: ZADAR

B Grubu: Almanya – Yunanistan   17.30   Ev Sahibi: PLOVDIV

D Grubu: Hollanda – Türkiye   17.30   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

A Grubu: Azerbaycan – Sırbistan   20.00   Ev Sahibi: BELGRAD

C Grubu: İsviçre – Slovakya   20.00   Ev Sahibi: ZADAR

B Grubu: Bulgaristan – Çekya 20.30   Ev Sahibi: PLOVDIV

D Grubu: Romanya – Finlandiya 20.30   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

25 Ağustos 2021

A Grubu: Fransa – Azerbaycan   17.00   Ev Sahibi: BELGRAD

B Grubu: İspanya – Almanya 17.30   Ev Sahibi: PLOVDIV

D Grubu: İsveç – Hollanda   17.30   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

C Grubu: Belarus – Macaristan 18.00   Ev Sahibi: ZADAR

A Grubu: Sırbistan – Rusya   20.00   Ev Sahibi: BELGRAD

B Grubu: Bulgaristan – Polonya   20.30   Ev Sahibi: PLOVDIV

D Grubu: Romanya – Ukrayna   20.30   Ev Sahibi: CLUJ NAPOCA

C Grubu: Hırvatistan – İtalya   21.00   Ev Sahibi: ZADAR

26 Ağustos 2021

A Grubu: Rusya – Bosna Hersek   17.00   Ev Sahibi: BELGRAD

C Grubu: Slovakya – Belarus   17.00   Ev Sahibi: ZADAR

A Grubu: Belçika – Fransa 20.00   Ev Sahibi: BELGRAD

C Grubu: İtalya – İsviçre  20.00   Ev Sahibi: ZADAR

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş