Çeyrek finalistler belli oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Artvin Valiliği ve Hopa Belediyesi’nin katkılarıyla Hopaport Sponsorluğunda düzenlenen TVF Pro Beach Tour Hopa Grand Slam etabına bugün (31 Temmuz) oynananüçüncü gün maçlarıyla devam edildi.

Bugün yapılacak maçlarla grupaşaması tamamlanırken, erkeklerde çeyrek finalistler, bayanlarda ise yarı finalistler belli oldu.

Üçüncü gün toplam 14 maç oynandı.

Hopa Grand Slam 2 Ağustos tarihinde sona erecek.

2 Ağustos Pazar günü Bayanlar finali 14.00’de, Erkekler finali ise 15.00’de başlayacak ve final maçları NTV Spor’dan canlı yayınlanacak.

TVF Pro Beach Tour’un bir sonraki etabı Nestea Kalamış Openolacak ve 7 – 9 Ağustos tarihlerinde Kadıköy, Kalamış Plaj Voleybolu Kortları’nda gerçekleştirilecek.

Günün toplu sonuçları:

17

ERKEK

ÖMSAN ISIT. SOĞUTMA (SEFA U. / HASAN M.)

NIKOLAI K. / KONSTANTIN M.

8

2

1

17-21

25-23

15-10

18

ERKEK

ADEM M. / OĞUZ D.

ANIL T. / BİLAL T.

16

2

0

21-16

21-18

21

ERKEK

İBA KİMYA (SELÇUK Ş. / KORAY B.)

SONER E. / ERSİN D.

7

2

1

21-15

19-21

15-10

19

ERKEK

SAKIP K. / HAKAN G.

ALCATEL ONE TOUCH (EMİR A. / TAHA S.)

6

2

0

21-19

25-23

20

ERKEK

HAMDİ E. / CENKER A.

REZA A.N. / AMİR S.

14

0

2

15-21

6-21

23

ERKEK

BİLAL T. / YASİN B.

BURAK H. /CANER Ç.

5

2

0

21-17

22-20

9

BAYAN

MERVE N. / E. BETÜL .Ç.

MARMARA KOLONYA 2 (SVETLA A. / IRENA M.)

8

0

2

14-21

20-22

10

BAYAN

GİZEM Ç. / GÖZDE Y.

KRISTEL K.. / ANET HOLLAS

4

0

2

12-21

10-21

11

BAYAN

BURCU A. / TUĞBA Ö.

ASYA D./ SLAVİNA K.

7

1

2

13-21

21-15

15-10

12

BAYAN

MARMARA KOLONYA 1 (MARIJA M. / MİLENA M)

THE UNICLUB (RESMİYE Ç. / SELİN Y.)

3

2

0

21-13

21-10

25

ERKEK

BURAK H. /CANER Ç.

ALCATEL ONE TOUCH (EMİR A. / TAHA S.)

1

2

19-21

21-18

15-12

27

ERKEK

DENIZ D. / MEHMET K.

SONER E. / ERSİN D.

0

2

13-21

10-21

28

ERKEK

ADEM M. / OĞUZ D.

REZA A.N. / AMİR S.

0

2

17-21

20-22

26

ERKEK

NIKOLAI K. / KONSTANTIN M.

FİKRİ B. / VOLKAN D.

14

BAYAN

MERVE N. / E. BETÜL .Ç.

BURCU A. / TUĞBA Ö.

0

2

0-21

0-21

24

ERKEK

DENIZ D. / MEHMET K.

BYE

13

22

ERKEK

BYE

FİKRİ B. / VOLKAN D.

15

1 Ağustos Cumartesi maç programı:

İlk maçın başlama saati 11:00

11.00

ERKEK

ÖMSAN ISIT. SOĞUTMA (SEFA U. / HASAN M.)

ALCATEL ONE TOUCH (EMİR A. / TAHA S.)

11.50

ERKEK

SAKIP K. / HAKAN G.

NIKOLAI K. / KONSTANTIN M.

12.40

ERKEK

BİLAL T. / YASİN B.

SONER E. / ERSİN D.

13.30

ERKEK

İBA KİMYA (SELÇUK Ş. / KORAY B.)

REZA A.N. / AMİR S.

14.20

BAYAN

KRISTEL K.. / ANET HOLLAS

ASYA D./ SLAVİNA K.

15.10

ERKEK

L29

L30

16.00

ERKEK

L31

L32

16.50

BAYAN

MARMARA KOLONYA 2 (SVETLA A. / IRENA M.)

BAYAN W-13

17.40

BAYAN

MARMARA KOLONYA 1 (MARIJA M. / MİLENA M)

BURCU A. / TUĞBA Ö.

18.30

ERKEK

ERKEK YARI FİNAL W 29

ERKEK YARI FİNAL W 30

19.20

ERKEK

ERKEK YARI FİNAL W 31

ERKEK YARI FİNAL W 32


Haberi Paylaş