Çiftlikköy Belediyespor’dan art arda transferler

TVF Kadınlar 1.Ligi’nin yeni ekibi Çiftlikköy Belediyespor, 2022-2023 sezonu transfer çalışmalarına tüm hızıyla başladı. Baş antrenör Mihrican Deviren ile sözleşme yenileyerek yeni sezon transfer çalışmalarına başlayan Çiftlikköy Belediyespor: Deniz Feride Esinduy, Burçin Geyik, Selin Yurtsever Toy, Ayşegül Külüşlü, Bahar Ekinci, Burcu Geyik, Doğa Kayar, Tuğba Kınalı ve Tuğba Taş ile sözleşme imzaladı.

2000 doğumlu Deniz Feride Esinduy kariyerinde; Büyükçekmece Belediyespor, Küçükyalı Yelken Spor, Turkuaz Seramik OSB Teknik Koleji ve Generali Sigorta Sakarya Voleybol formalarını giydi.

1992 doğumlu smaçör Burçin Geyik  kariyerinde; Yalova Gençlik Spor, İzmit Değirmendere Spor, Edirne Belediyespor, Çanakkale Bayramiç, İstanbul UPS, Balıkesir Ayvalıkgücü Belediyespor, Balıkesir DSİ, Balıkesir Susurluk Spor ve Generali Sigorta Sakarya Voleybol takımlarının formalarını giydi.

1996 doğumlu pasör çaprazı Selin Yurtsever Toy kariyerinde; Rota Koleji, Nilüfer Belediyespor, Salihli Belediyespor, Bursa Spor, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Balıkesir DSİ Spor, Nevşehir Belediyespor, Sigorta Shop Kalecik Belediyespor, Mert Grup Sigorta ve son olarak Sivrihisar Belediyespor formaları giydi.

1982 doğumlu tecrübeli smaçör Bahar Ekinci kariyerinde; Yeşilyurt, Galatasaray, Ereğli Belediyespor, Karşıyaka, İdmanocağı Spor, Bursa Spor, Samsun Anakent, Nevşehir Belediyespor ve Bergama Belediyepor gibi takımların formasını giydi.

1991 doğumlu smaçör Burcu Geyik kariyerinde; Antakya Belediyespor ve Merkezefendi Belediyespor formalarını giydi.

1998 doğumlu orta oyuncu Tuğba Kınalı kariyerinde; Tepebaşı Belediyespor, Anadolu Üniversitesi ve Fethiye Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü formalarını terletti.

2001 doğumlu orta oyuncu Doğa Kayar, smaçör Ayşegül Külüşlü ve libero Tuğba Taş voleybola Çiftlikköy Belediyespor’da başladı.

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.