Ereğli Belediyespor transferlere başladı

2021-2022 TVF Kadınlar 2.Ligi’nde şampiyon olarak gelecek sezon TVF Kadınlar 1.Ligi’nde mücadele etmeye hak kazanan Günseven Şalgam Ereğli Belediyespor, yeni sezon transferlerine başladı. Baş antrenör Muhammed Musa Sarıca ile yoluna devam edecek olan Konya temsilcisi Betül Dinç, Nuran İnce, Yıldız Begüm Kanat ve Gözde Keskin ile sözleşme imzaladı.

1996 doğumlu pasör Betül Dinç kariyerinde; Küçükyalı Yelken Spor, Çanakkale Belediyespor ve Generali Sigorta Sakarya Voleybol formalarını giydi.

1999 doğumlu pasör çaprazı Nuran İnce kariyerinde; Bursa Büyükşehir Belediyespor, Çan Gençlik Kale Spor ve Çiftlikköy Belediyespor formalarını giydi.

1991 doğumlu smaçör Yıldız Begüm Kanat kariyerinde; Tarsus Belediyespor, Karşıyaka, Bartın Polisgücü, Gümüşhane Gençlerbirliği, Pursaklar, Yeşil Bayramiç Spor, Kazan Belediyespor, Generali Sigorta Sakarya Voleybol, Alaşehir Belediyespor, CeraStyle OSB Teknik Koleji ve Adam Voleybol formalarını terletti.

1997 doğumlu orta oyuncu Gözde Keskin kariyerinde; İlbank, Pursaklar, Kuzeyboru ve Turkuaz Seramik OSB Teknik Koleji formalarını giydi.

 

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.