Cimbom’dan ziyaret

Galatasaray Voleybol Takımı Genel Sekreter Yardımcısı Ali Himmetoğlu ve oyuncular, Alanyalı iş adamı ve Galatasaray kongre üyesi Hilmi Tokuş ile birlikte Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan’ı ziyaret etti.

Himmetoğlu, takımın Kırıkkale’de yapılan maçlar sonucu grup birincisi olarak Alanya’ya geldiğini belirterek, Alanya Atatürk Spor Salonu’nda Bursa Nilüfer Belediyesi, Ankara Gazi Üniversitesi ve Konya Ereğli Belediyespor kulüpleri ile karşılaşacaklarını, grupta dört ilk ikiye girmeleri halinde birinci lige çıkacaklarını dile getirdi.

Himmetoğlu, ’’Birinci lige çıkarak layık olduğumuz yerden mücadelemize devam edeceğiz. Hem yöneticilerimiz, hem de voleybolcularımız inançlarını hiç yitirmediler ve bugünlere geldik’’ dedi. Ali Himmetoğlu, Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan’a Galatasaray rozeti takıp, forma hediye etti.

Kaymakam Doğan da ziyaretten çok mutlu olduğunu belirterek, ’’Bu organizasyon için Alanya’nın seçilmesi bir tesadüf değil. Bu tercih artık Alanya’nın turizmin yanı sıra spor organizasyonları için de vazgeçilmez bir şehir olduğunun ispatıdır’’ diye konuştu.

Kaymakam Doğan daha sonra Himmetoğlu’na çini tabak, oyunculara da Alanya Kaymakamlığı logolu tişört hediye etti.

Galatasaray Voleybol Takımı Yardımcı Antrenörü Mustafa Umut Uysal ise Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Alanya’yı tercih etmesinin nedeni olarak geçtiğimiz yıllarda Alanya’da başarıyla gerçekleştirilen voleybol turnuvalarını gösterdi.

Maçların ücretsiz izlenebileceğini belirten Uysal, şöyle konuştu:
’’4 Nisan Cuma günü saat 20.00’de Nilüfer Belediyesi, 5 Nisan Cumartesi günü saat 17.30’da Ankara Gazi Üniversitesi, 6 Nisan Pazar günü saat 15.00’de Konya Ereğli Belediyespor ile karşılaşacağız. Bu maçlara tüm sporseverleri ve Alanyalı Galatasaraylılar’ı bekliyoruz.’’

 


Haberi Paylaş

Comments are closed.