“Çin’e de aynı şekilde hazırlandık”

Filenin Sultanları, günü tek idmanla tamamladı. A Milli Voleybol Takımı sporcuları Saliha Şahin ile Ceren Kestirengöz Kapucu, Çin maçı öncesi görüşlerini aktardı:

Saliha Şahin: Doğduğum şehirde oynamak ayrı güzel

“İtalya ilk maçımızdı, turnuvalarda ilk maç her zaman zor olur fakat iyi atlattığımızı düşünüyorum. İkinci maçımızı Çin ile oynayacağız. Çin’e de yine aynı şekilde hazırlandığımızı ve hazır olduğumuzu söyleyebilirim. Doğduğum şehirde oynamak ayrı güzel, taraftarın desteğini hissetmek, bize güç vermeleri ayrı güzel…”

Ceren Kestirengöz Kapucu: Taraftarımızı yarınki maçımıza da bekliyoruz

“3-0 net bir skorla turnuvaya başlamak bizim için önemliydi. Milletler Ligi’nde her maç çok önemli. Takımın bir araya gelmesi, ilk maçtan 3-5 gün öncesiydi. Biz ilk günden itibaren en iyisini ortaya koymak için sahaya çıkacağız dedik ama günden güne daha da iyi olacağımızı düşünüyorduk. Bana göre gerçekten ilk günden itibaren iyi bir oyun ortaya koyduk, bunun için çok mutluyuz. Umuyorum Çin maçı da çok güzel geçecek. Orda da galibiyetle ayrılmayı düşünüyoruz. Taraftar, atmosfer inanılmaz güzeldi, aynısını yarınki maçta da bekliyoruz.”

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.