Cizre performanstan memnun

TVF Erkekler 1. Lig B Grubu’da mücadele eden Cizre Belediyespor şimdiye kadar oynadığı 9 maçta 7 galibiyet elde etti ve 2. Sırada yer alıyor.

Cizre Belediyespor antrenörü Cenk Yılmaz, kaliteli çalışmayı seven işine son derece saygı duyan bir ekiplerinin olduğunu belirterek, “Kısa süre de aile ortamı kurduğumuz için son derece mutluyum. Hedefimiz öncelikle play-off’lar da istediğimiz başarıyı elde edip Efeler Ligi’ne yükselmek. Maçlarda bizi yalnız bırakmayan taraflarımıza ve desteğini her zaman hissettiğimiz sayın kaymakamımıza teşekkür ederim” dedi.

Takım kaptanı Burak Köse de şunları söyledi; “Çok kısa sürede büyük başarılar yakalayan ismini voleybol camiasına büyük bir hızla duyuran Cizre Belediyespor da olmaktan mutluluk duyuyorum. Kurduğumuz aile ortamı takım içerisindeki dostluk ve prensipli çalışma sistemimiz ile emin adımlar ile bir üst lig olan Efeler Ligi’ne çıkacağımıza inanıyorum. Bizlere destek veren Cizre halkına taraftar gurubumuza ve sayın kaymakamımız Davut Sinanoğlu’na teşekkür ediyorum.”

Takımın pasörü Sercan Abanoz da “Cizre’de güzel bir oluşum ve güzel bir ortamın içindeyim. Bundan dolayı çok mutluyum. Ligde şu ana kadar 7 galibiyet ve 2 mağlubiyetle ikinci sıradayız. Cumartesi günü sahamızda Maliye okulları ile oynayacağız o maçı kazanıp tatile mutlu gitmek istiyoruz. Bundan sonraki ilk hedefimiz play-off’a kalmak. Daha sonra asıl hedefimiz olan Efeler Ligi’ne çıkmak istiyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.


Haberi Paylaş