“Çok güzel bir takım olduk”

Adam Voleybol Spor Kulübü’nün yeni transferlerinden Esra Şen, yeni sezon öncesi özel açıklamalarda bulundu.

22  yıldır profesyonel olarak voleybol oynadığını ifade eden Esra Şen, Gaziantep’te olmaktan mutluluk duyuyorum diyor ve ekliyor:  “Öncelikle Adam Voleybola geldiğim için ve Gaziantep’te olduğum için çok mutluyum. Bu şehir bana çok tanıdık 17 yıl öncesinden ne güzel oldu ki 17 yıl aradan sonra tekrar buradayım.”

ŞAMPİYONLUK KUPASINA EN GÜZEL ŞEKİLDE HAZIRLANIYORUZ

Sezonumuzu açtık ve çalışmalarımıza başladık diyen Şen, “Geldiğimizden bu güne fiziksel testlerimizi  yaptık. Eksikliklerimize göre çift antrenmanlarla ve yoğun bir tempoyla devam ediyoruz. Antrenörümüz Cengiz Akarçeşme ve Staffı bizleri sezona ve en sonunda ki o büyük kupaya en iyi şekilde hazırlayacaklarına eminim. Biz sporculara düşen görev ise  bunu en iyi şekilde değerlendirip Adam Voleybol’un layık olduğu yere ulaşmasını sağlamak.”

ÇOK GÜZEL BİR TAKIM OLDUK

Şen, “Adam Voleybol kurulduğundan beri parmakla gösterilen takımlardan biri. Eminim ki bütün voleybol camiası Adam Voleybolu Sultanlar Liginde görmek istiyordur. Bizde bu hedef için buradayız. Çok tecrübeli oyuncularımız var, bir sürü başarı elde etmiş yürekli arkadaşlarım var, enerji dolu gelecek vaat eden genç oyuncularımız var. Çok güzel bir takım olduk. Yönetimimiz,  staffımız ve oyuncularımızla beraber çok güzel uyum içerisindeyiz.  Gaziantep yakışır şekilde mücadelemizi vereceğiz.”

 

HABER CİHAT ÖZTÜRK

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.