“Çok mutluyuz”

Alanya’da düzenlenen Bayanlar 2. Lig final turnuvasında iki galibiyet elde ederek 1. Lige çıkmayı başaran Gazi Üniversitesi’nde Antrenörü Bülent Karslıoğlu duygularını voleybolunsesi’ne anlattı.

Çok büyük emekler vererek finale geldiklerini ve hedeflerini yakaladıklarını söyleyen Gazi Üniversitesi Antrenörü Bülent Karslıoğlu, “Şu anda çıkmış bir takımın antrenörü olarak çok mutluyum. Çünkü biz hedefimizi 1. Lige çıkmak olarak belirlemiş, bu doğrultuda da çalışmalarımızı bilimsel ve istatistikî verilerle planlayarak hazırlamıştık. Normal lig maçlarında her türlü eleştiriye maruz kaldık. Ama şu bilinmelidir ki başarılı ya da başarısız antrenör hedefini yakalayana ya da yakalayamayana denir. Bunu demek için de sezon sonunu beklemek lazım. Sezon başında koyduğumuz hedefi yakalamanın mutluğu içerisindeyiz. 2. Ligden 1. Lige çıkardığım üçüncü takımım olmasından dolayı da ayrı bir gurur yaşıyorum” dedi.

Finalde yer alan diğer takım antrenörlerinin de büyük emekler verdiğini söyleyen Karslıoğlu, “Final etabında yer alan diğer takım antrenörlerini tebrik ediyorum. Hepsi çok başarılı antrenörler ve büyük emekler vererek finale geldiler. Burada üç gün boyunca çok çekişmeli ve bir o kadar kaliteli maçlar yaşandı. Tüm sporcuları da ayrıca kutlarım. Tabi kendi oyuncularıma da çok teşekkür ediyorum. Bu başarıyı yakalamak için sezon başından beri çok çalıştılar. Bize bu imkânları sağlayan kulüp başkanımıza ve yöneticilerimize de teşekkür ediyorum. İnşallah Gazi Üniversite olarak önümüzdeki sezon 1. Lige ayrı bir güzellik katarız” dedi.

Alanya’da düzenlenen 2. Lig final organizasyonun çok başarışı geçtiğini söyleyen Antrenör Bülent Karslıoğlu, “3 gün boyunca 1. Lig final four’u aratmayan çok güzel bir organizasyon yaşadık. Türkiye Voleybol Federasyonu’na ve Alanya’da emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.


Haberi Paylaş

Comments are closed.