Çukurova Belediyesi Spor Kulübü oyuncularından taraftara mesaj

Misli.com Sultanlar Ligi’ne çıkma hedefiyle Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden Çukurova Belediyesi Spor Kulübü’nde erteleme maçında çarşamba günü oynanacak Vakıfbank maçı öncesi hazırlıklar devam ediyor.

Vakıfbank takımında çıkan Covid-19 vakaları nedeniyle ertelenen karşılaşma Çarşamba günü oynanacak. Çukurova Belediyespor hafta sonunda da yine Adana’da OSB Teknik ile karşılaşacak.

Kadınlar Voleybol 1. Ligi B Grubu’nda Vakıfbank’ı konuk edecek olan Çukurova Belediyesi Spor Kulübü hazırlıklarını Menderes Spor Salonu’nda yapıyor. Takımın başarılı sporcularından Dilara Bilge ve Gizem Öcal Tuğrul çarşamba günü oynanacak maç öncesi İHA mikrofonlarına konuşarak taraftarları maça davet etti.

“Taraftarımız bizim için itici bir güç”

Şu an takımın atmosferi çok iyi diyen Dilara, “Geçen hafta güçlü rakibimize karşı önemli bir maçta puan alamadık. Şu an herkes önümüzdeki maça odaklanmış durumda. Artık 2. devrenin de ortalarındayız. Yarı final ve finale odaklanmış durumdayız. Taraftarlarımız bizim için itici bir kuvvet oluyor. Adana’daki maçlarda özellikle onlarla beraber var olmak bizi motive eden bir şey. Herkesi maça bekliyoruz. Beraber hep birlikte bir galibiyeti daha taraftarlarımızla kutlamak istiyoruz.” ifadesini kullandı.

Takımın smaçörlerinden Gizem ise, “Bizim için her şey playoffta yapacağımız maçlar için prova olacak. Onun için her maç önem teşkil ediyor. Burada yaptığımız her hareket, birlikte bütüne oynadığımızda playoffta bizim hedefimizi belirlemiş olacak. Yani tüm hedefimiz playoff. Şu an için her şey çok güzel gidiyor. Taraftar desteği bizim için her zaman çok önemli. Onlarsız olmaz. Herkesi oynayacağımız Vakıfbank maçına bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Çukurova Belediyesi SK ile Vakıfbank SK arasındaki karşılaşma Çarşamba günü 13.00 da Adnan Menderes Spor Salonu’nda oynanacak.

Haberi Paylaş

Comments are closed.