Derya Cebecioğlu: “VakıfBank benim ailem”

VakıfBank, milli smaçörü Derya Cebecioğlu’nun yuvaya döndüğünü duyurdu.

2023-2024 sezonuna Japonyanın Kurobe Aqua Fairies takımıyla başlayan Derya Cebecioğlu, sezonun kalan bölümünde, altyapısından yetiştiği VakıfBank’ın başarısı için mücadele edecek.

VakıfBank’a dönen Derya Cebecioğlu, şu ifadeleri kullandı: “VakıfBank benim ailem. Bu nedenle geri döndüğüm için çok mutluyum. Japonya’da oynamak benim için bir deneyim oldu. Farklı bir kültür ve oyun tarzını tecrübe ettim. Sezonun kalan bölümünde yeniden VakıfBank’ın başarısı için mücadele edeceğim için heyecanlıyım.

Sarı-siyahlı kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

“Altyapımızdan yetişen ve 2023-2024 sezonunun ilk yarısında Japonyanın Kurobe Aqua Fairies takımında kiralık olarak oynayan milli smaçörümüz Derya Cebecioğlu, sezonun kalan bölümünde yeniden VakıfBankformasını giyecek. Cebecioğlu’na ‘Yuvana hoş geldin’ diyor ve başarılar diliyoruz.

Altyapımızdan yetişerek 2018-2019 sezonunda VakıfBank A Takım’a yükselen ve sarı-siyahlı formayla 2 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası, 2 CEV Şampiyonlar Ligi, 2 Sultanlar Ligi, 2 Kupa Voley ve 1 Şampiyonlar Kupası şampiyonluğu yaşayan Derya Cebecioğlu, sezonun kalan bölümünde Kulübümüzde forma giyecek. 23 yaşındaki sporcu sezonun ilk yarısı kiralık olarak gittiği Japonyada geçirmişti.

Derya’ya Yuvana hoş geldin’ diyor ve başarılar diliyoruz.”

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.