Dilan Polat, Fenerbahçe Opet’e sponsor oldu

Sultanlar Ligi’nin son şampiyonu Fenerbahçe Opet,  “Tayt Arkası Sponsorluğu” için Dilan Polat Şirketler Grubu ile anlaşma sağladı.

Dilan Polat Şirketler Grubu logosu,  Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının 2023-2024 sezonu boyunca maç taytlarının arkasında yer alacak.

Dilan Polat Şirketler Grubu Hakkında:

2015 yılında, Dilan Polat ve Engin Polat tarafından kurulan Dilan Polat Şirketler Grubu, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla yatırımlar gerçekleştirmiş, kısa sürede hizmet verdiği tüm sektörlerde ilklere ve büyük başarılara imza atmıştır.

Dilan Polat Şirketler Grubu, Türkiye ekonomisine önemli katkıları bulunan şirketleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu şirketlerden Dipomed markası ile 20’den fazla ülkeye cihaz ihracatı sağlayarak ülkeye önemli döviz getirileri sağlamakta ve Dilan Polat Güzellik Merkezi ile 100 den fazla şube de binlerce kadına istihdam sağlamaktadır. Dilan Polat Şirketler Grubu, aynı zamanda Türkiye’nin ve bölgenin lider kozmetik markası olan Rise & Shine markasının ana hissedarıdır. Dilan Polat Şirketler Grubu, inşaat, eğitim ve mücevher sektörlerinde yaptığı yatırımlar ile de yeni iş istihdamları sağlamaya ve Türk ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Haberi Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir