Dinçay, şampiyonluğu değerlendirdi

Sezonun ilk başarısını Türkiye Kupası’nı alarak elde eden sarı-lacivertliler, zorlu maratonun ardından Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi’nde de şampiyonluğa ulaşarak, iki kupayı da tarihinde ilk kez müzesine götürdü.

Fenerbahçe Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Dinçay, yaptığı değerlendirmede, bu başarının sadece bu yıl değil, 4-5 yıl öncesinden başlatılan yatırımların bir meyvesi olduğunu ifade etti.

Dinçay, kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerinin hem voleybol hem de diğer amatör branşlara verdiği desteğin, sağladığı imkânların ve yaptığı yatırımların sonucunda Fenerbahçe’nin nerelere gelebileceğini herkesin gördüğünü kaydetti.

Fenerbahçe’nin sadece futbol kulübü olmadığını ve amatör branşlara yaptıkları yatırımların sonuçlarını almaya devam edeceklerine inandıklarını belirten Dinçay, şöyle konuştu:
’’Fenerbahçe Kulübü, sadece futbol değil, amatör şubelerdeki bütün branşlara verdiği desteğin meyvelerini topluyor. Voleybolda 4-5 sene evvel başlattığımız yatırımların meyvelerini hem bu sene hem de bundan sonraki senelerde alacağımıza inanıyorum. Bütün branşlarda ne kadar başarılı olabileceğimizi ortaya koyduk. Bayan takımımız da final oynadı, ancak şampiyonluk kısmet olmadı. Hem kupada hem ligde kazanılan başarılarda emeği geçen herkese şahsım adına teşekkür ediyorum. Fenerbahçe, voleybola ayrı bir trend kazandırmıştır. Salonlarda yaşanan güzellikler, taraftar kitlesi… Demek ki voleybolda da artık Fenerbahçe’nin varlığını herkes kabullendi. İnşallah önümüzdeki yıllarda da aynı başarıları devam ettireceğimize inanıyoruz.’’


Haberi Paylaş

Comments are closed.