Dinlenme zamanı

Voleybol Bayan Milli Takımlarında koordinatörlük görevini sonlandırarak voleybol yaşantısına son verme kararı alan Cengiz Göllü, “Bedenen olmasam da fikren voleybolun yanında olmaya devam edeceğim’’ dedi.

Sitemize aldığı kararı değerlendiren voleybolun duayenlerinden Cengiz Göllü aldığı bu kararı iki yıldır uygulamaya çalıştığını kaydederek, “Çok uzun bir süredir voleybolun içindeyim, 55 yıl oldu. Faaliyetler çok yoğun her hafta başka bir yerdeyiz. Özel hayatıma hiç zaman ayıramıyorum’’ diye konuştu.

Hafta içi yapılan yönetim kurulu toplantısında bırakma isteğini yenilediğini dile getiren Göllü, “Bu isteğimi anlayışla karşıladılar. Pazar günü Yıldız Kız maçından sonra voleybolu bırakacağım. Federasyon bana bir plaket hazırlamış onu aldıktan sonra görevimi bırakacağım. Bedenen olmasa da fikren voleybolun içinde olmaya devam edeceğim’’ dedi.

ARZU’YA 5-6 YILDIR BIRAK DİYORUM
Hafta içi voleybolcu kızı Arzu Göllü’nün de voleybol yaşantısına nokta koyması ile voleybol adına ilginç bir tesadüf yaşanırken Cengiz Göllü bu durumu şöyle açıkladı; ’’Arzu’ya 5-6 yıldır voleybolu bırakmasını söylüyordum. Çünkü sakatlanmasından korkuyordum sağ salim bıraktığı için mutluyum.’’   


Haberi Paylaş