Dünya Şampiyonası’nda çeyrek final eşleşmeleri netleşti

Hollanda ve Polonya’nın ev sahipliğinde düzenlenen 2022 FIVB Kadınlar Dünya Şampiyonası’nda çeyrek final eşleşmeleri belli oldu.

Takımların adını son 4 ülke arasına yazdırmak için mücadele edeceği çeyrek final maçları, Apeldoorn ve Gliwice’de 11 Ekim Salı günü oynanacak.

Çeyrek final eşleşmeleri ve maç programı:

İtalya-Çin

TSİ 18.00 | Apeldoorn (Hollanda)

Türkiye – Amerika Birleşik Devletleri

TSİ 18.30 | Gliwice (Polonya)

Brezilya-Japonya

TSİ 21.00 | Apeldoorn (Hollanda)

Sırbistan – Polonya

TSİ 21.30 | Gliwice (Polonya)

Yarı final maçlarının ilkinde Türkiye-ABD eşleşmesinin galibi ile Sırbistan-Polonya eşleşmesinin galibi karşılaşacak. İkinci yarı final eşleşmesinde ise İtalya-Çin eşleşmesinin galibi ile Brezilya-Japonya eşleşmesinin galibi karşı karşıya gelecek.

 

 

 

Haberi Paylaş

390 thoughts on “Dünya Şampiyonası’nda çeyrek final eşleşmeleri netleşti

  1. kaan says:

    lütfen artık kendinize gelin ve oynayın!! ABD yi yenersek rakip yine sırbistan olacak ama o maçı keybetsek bile 3-4 maçına yani madalya maçına çıkacağız!! gerçi 3-4 maçında da rakip büyük ihtimal italya veya brezilya olacak ama neden olmasın!! her şey bizim elimizde. takım da en ufak bir ışık yok ama çok dengesiz bir takım olduğumuz için bakarsınız turnuvanın en iyi maçını oynarız. sadece bir umut!!! buradan tüm milli takım oyuncularına tavsiyem neslihan demirin konuk olduğu kırılma noktası isimli programı izlesinler!! nasıl büyük oyuncu olunur neslihan çok güzel anlatmış!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.