Dursun Özbek voleyboldaki hedefleri açıkladı

Galatasaray Spor Kulübü’nün Divan Kurulu Eylül Ayı Olağan Toplantısı yapıldı.

Divan Kurulu Başkanı Aykutalp Derkan’ın idaresinde Galatasaray Lisesi’ndeki İnan Kıraç Salonu’nda düzenlenen toplantıya Kulüp Başkanı Dursun Özbek, Yönetim Kurulu Üyeleri ile yaklaşık 80 Divan Kurulu Üyesi katıldı.Toplantıda konuşan Başkan Özbek, göreve geldikten sonraki yaklaşık üç aylık süre boyunca gerçekleştirdiği icraatlardan bahsetti.

Galatasaray Kadın ve Erkek Voleybol Takımlarının CEV Kupası’nda yer alacağına değinen Özbek, sarı kırmızılıların voleyboldaki bu sezonki hedeflerini de açıkladı.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Galatasaray Erkek Voleybol Takımı’nda iki yabancı ve altyapıdan gelen altı oyuncunun yer alacağını söyleyen Dursun Özbek, hedeflerinin ligde ilk 4’e girmek, Türkiye Kupası’nda final ve CEV Kupası’nda ise en az yarı final oynamak olduğunu vurguladı.

Misli.com Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’nın ise iki yabancı ve altyapıdan gelen yedi oyuncu ile yarışta yer alacağına değinen Özbek, belirledikleri hedefin aynı şekilde ligde ilk dörde girmek, Türkiye Kupası’nda final ve CEV Kupası’nda en az yarı final oynamak olduğunu söyledi.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.