Düşme hattında kritik maç Tokat’ın

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 21.Haftasında bugünün bir diğer karşılaşması Bingöl Solhan Spor ile Tokat Belediye Plevne Spor arasında oynandı. Düşme hattı için kritik olan ve bir hayli çekişmeli geçen maçı Tokat Belediye Plevne Spor 25-16, 22-25, 25-23, 21-25, 11-15 setlerle 3-2 kazandı. Maç sonrasında Tokat Belediye Plevne Spor puanını 21’e yükseltirken, Solhan Spor ise 1 puan alarak haftayı 18 puanla tamamladı.

Karşılaşmada Solhan Spor’dan Branimir Grozdanov 29 sayıyla en skorer ismi olurken; Gabriel Doardo 17, Ediz Kaan Fırıncıoğlu 13 sayı ile çift hanelere ulaşan isimler oldu.

Tokat Belediye Plevne Spor’da ise 27 sayıyla Melo Alisson en skorer isim olurken; Mehmet Hacıoğlu 23, Patita Wendt 11 sayıyla galibiyette etkili isimler oldu.

Karşılaşma sonrasında istenmeyen olaylar yaşandı. Bazı taraftarların sahaya yabancı madde attığı ve sporculara da saldırıldığı gelen bilgiler arasında.

Karşılaşmanın tüm istatistikleri için tıklayınız. 

Ligin 22.Haftasında Tokat Belediye Plevne Spor evinde Altekma’yı konuk edecek. Solhan Spor ise Spor Toto’yu ağırlayacak.

Haberi Paylaş

Comments are closed.