Eczacıbaşı Dynavit, Yılın Kadın Spor Takımı seçildi

Eczacıbaşı Dynavit, İstanbul Okan Üniversitesi’nin düzenlediği, öğrenciler ile çalışanların oylarıyla belirlenen 2023 Spor Ödülleri Töreni’nde “Yılın Kadın Spor Takımı” ödülüne layık görüldü.

Geçen sezon 2023 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda rakibi Vakıfbank’ı finalde 3-2 mağlup ederek üçüncü kez Kulüpler Dünya Şampiyonu olan ve uluslararası alanda imza attığı başarılarına bir yenisini daha katan Eczacıbaşı Dynavit’e, İstanbul Okan Üniversitesi Danışma Kurulu Üyesi ve Eski Devlet Bakanı Sayın Yüksel Yalova tarafından takdim edilen bu anlamlı ödülü; Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Üyesi Ali Atalık ve Eczacıbaşı Kulüp Müdürü Bilun Yılmaz aldı.

Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ali Atalık, ödül sonrasında yaptığı açıklamada: “Bu ödülü, Eczacıbaşı Dynavit takımının sadece bu sezon değil, uzun yıllardır gösterdiği sürekli başarının bir yansıması olarak görüyoruz. Bizleri ‘Yılın Takımı’ olarak ödüllendiren Okan Üniversitesi’ne teşekkür ederiz. Bu başarıda emeği geçen tüm sporcularımıza, teknik ekibimize ve destekçilerimize minnettarız. Eczacıbaşı Spor Kulübü olarak, sporun ve rekabetin ruhunu her zaman en üst seviyede yaşatmayı hedefliyoruz. Bu ödül, bize bu yolda ilham veren bir motivasyon kaynağı oldu. Gelecekte de aynı azimle ve kararlılıkla başarılarımızı sürdüreceğiz“ dedi.

Eczacıbaşı Spor Kulübü Kulüp Müdürü Bilun Yılmaz ise, görüşlerini şu şekilde ifade etti; “Eczacıbaşı Spor Kulübü olarak, gençlerin ve Okan Üniversitesi’nin değerli çalışanlarının oylarıyla “Yılın Kadın Spor Takımı” ödülünü kazanmış olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Bu ödülü, gençlerimizin ve toplumun spor sevgisinin, tutkusunun ve desteğinin değerli bir göstergesi olduğuna inanıyoruz. Ülkemizin voleybol alanında gösterdiği başarılar ve ilerlemelerle dünyada voleybolun en önemli merkezlerinden biri haline geldiğimiz bu zamanlarda Eczacıbaşı Spor Kulübü olarak bu ödüle bizi layık gördüğünüz için teşekkür ederiz.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.