Eczacıbaşı ‘Geleceğe Smaç’ ekibi genişliyor

10 ildeki 24 kampüste faaliyetlerini sürdüren Eczacıbaşı Geleceğe Smaç ekipleri arasında koordinasyonu ve iletişimi kuvvetlendirmek üzere Kampüs İlişkileri Sorumlusu olarak Serhat Gürsoy göreve başladı.

2002-2006 yılları arasında Vakıfbank Kulüp Müdürü olarak çalışan Serhat Gürsoy, 2005-2016 yılları arasında bilişim sektöründe teknik destek ve yönetici pozisyonlarında çalıştıktan sonra 2016 yılında Vakıfbank’a dönüş yaparak Alt Yapı İdari Sorumlusu olarak görev yaptı. 2022 Temmuz sonunda Vakıfbank’tan ayrılarak Ağustos 2022 itibariyle Eczacıbaşı Geleceğe Smaç projesinde Kampüs İlişkileri Sorumlusu olarak göreve başlayan Serhat Gürsoy iyi derecede İngilizce, başlangıç düzeyinde İtalyanca ve Rusça biliyor.

Geçtiğimiz sezonu 4000 öğrenci ile kapatan Geleceğe Smaç kampüsleri yeni sezonda büyümeye ve gelişmeye devam ederken, proje yönetiminde açılan yeni kadrolar ile yüksek kalite standartlarını korumaya devam ediyor.

Haberi Paylaş

4.478 thoughts on “Eczacıbaşı ‘Geleceğe Smaç’ ekibi genişliyor

  1. Cihan yeniçıktı says:

    Merhabalar
    Konya da spor okulu oluşumu adına mevcut kulüplerden kımlere nasıl ulaşabilirim bayan voleybol altyapı okulları için ,yol gösterebilrimisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.