Eczacıbaşı VitrA’dan dijital sezon açılışı

Eczacıbaşı VitrA, 2020-2021 sezon açılışını sosyal medya aracılığıyla gerçekleştirdi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi dolayısıyla, Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün geleneksel sezon açılışı ve basın toplantısı her zamankinden farklı bir şekilde düzenlendi. Basın mensuplarından alınan sorular, kulübün yaptığı çekimlerle sosyal medya hesaplarından yanıtlandı.

Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı’nın konuşmasıyla başlayan paylaşımlarda, menajer Nalan Ural, baş antrenör Marco Motta ve turuncu beyazlı oyuncular kendilerine yöneltilen soruları cevapladı.

Konuşmasına, “Virüs dolayısıyla bu sezon basın mensuplarıyla bir araya gelemedik, ancak bu durumun iletişimimize engel olmasını da istemedik ve açılışımızı sosyal medya üzerinden yaptık” sözleriyle başlayan Kulüp Başkanı Faruk Eczacıbaşı, yeni sezonla ilgili görüşlerini şöyle özetledi:

“Bu sezon genç ve dinamik yapımızı daha da güçlendirecek bir kadro oluşturduk. Yerli ve yabancı transferlerimizin yanı sıra geçtiğimiz sezon başka takımlarda tecrübe kazanarak kulübümüze dönen genç oyuncularımız da oldu. Yeni sezonda takımımızın kaptanları Tijana Boskovic ve Simge Aköz olacak. Bütün takımlara sağlıklı ve başarılı bir sezon dilerim.”

 

Öte yandan teknik konularla ilgili soruları yanıtlayan menajer Nalan Ural ve baş antrenör Marco Motta’nın yanı sıra, başarılı oyuncular Simge Aköz, Tijana Boskovic, Hande Baladın, Fatma Yıldırım ve Yasemin Güveli de kendilerine iletilen soruları yanıtladı.

Turuncu beyazlıların sezon açılışını ve özel video cevaplarını sosyal medya hesapları üzerinden izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.