Eczacıbaşılı minik voleybolcular Bahar Şenliği’nde

Eczacıbaşı Spor Kulübü, voleybol okulu öğrencileri için Geleneksel Mini Voleybol Bahar Şenliği’nin 15’incisini düzenledi. Eczacıbaşı Spor Salonu’nda yapılan şenlikte, minik voleybolcular yarışma heyecanı yaşarken, yeteneklerini yarışmalar aracılığıyla, yaklaşık 400 kişilik kalabalık bir seyirci topluluğu önünde bir kez daha sergileme fırsatını yakaladı.

Yaş gruplarına göre ayrılan 220 öğrenci derece almak için büyük mücadele verdi. Toplam 40 takımın yer aldığı şenlikte, gruplarında ilk üçe giren 135 sporcu madalya kazanırken, katılan tüm sporculara sertifika verildi.

Dereceye girenlere madalyalarını Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı’nın başarılı ve genç yetenekleri Asuman Karakoyun, Buse Kayacan, Gözde Yılmaz ve Neşve Büyükbayram ile A Takım yardımcı antrenörlerinden Ömer Ertik verdi.

Voleybol maçı yaparak, şenliğe katılan tüm velilere de günün anısına hazırlanan t-shirtlerden hediye edildi. Şenlik, minik sporcuların büyük ilgisini gören Eczacıbaşı VitrA Takımı sporcularıyla çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.


Haberi Paylaş