Eda Erdem: “Üç puan bizim için önemliydi”

Fenerbahçe Opet’in Kuzeyboru’yu 3-0 yendiği maçın ardından Eda Erdem Dündar ve Meliha Diken, galibiyeti Fenerbahçe Televizyonu’na değerlendirdi.

Oyunun genelinde üstün olduklarına dikkat çeken Eda Erdem Dündar, “Kuzeyboru lige iyi başladı. Geçen hafta da Türk Hava Yolları’na karşı iyi bir maç çıkartmışlardı. Bugün ilk set biraz geride başladık ama sonrasında maça tutunmayı başardık. İlk seti almamız oyunun seyrini de değiştirdi. İkinci sette ağırlığımızı ortaya koyduk, 25-9 kazandık. Aslında üçüncü set de biraz yakın geçti. Serviste ve bazı basit hatalar çoğunluktaydı ama oyunun genelinde güçlü kalan taraf biz olduk. 3-0 kazandığımız için mutluyuz, üç puan bizim için önemliydi” dedi.

Meliha Diken ise, “Güzel galibiyet oldu. Kuzeyboru da çok mücadele eden bir takım. Kesinlikle ciddiye alınması gereken bir ekip. Bizi ilk sette çok zorladılar, biz de çok hata yaptık ama geriden gelmeyi bildik. Takımımla gurur duyuyorum. İkinci seti daha ciddi ve daha az hatayla oynayarak 25-9 kazandık. Maçları oynadıkça daha iyi olacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.